Úterý 27.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Muž se v Náchodě obnažoval a ukájel na veřejnosti

Muž se v Náchodě obnažoval a ukájel na veřejnosti

Email Tisk PDF

poNáchodští policisté zadrželi v pondělí v odpoledních hodinách na mostě přes řeku Metuji v Náchodě u Sportovního stadionu Na Hamrech 48letého muže z Náchodska, který se přiznal k tomu, že od začátku října ve více než deseti případech onanoval na veřejnosti při pohledu na děvčata cvičící na zdejším hřišti. Nikdy se ale k dívkám nepřiblížil a ani je žádným jiným způsobem neohrožoval. Kriminalisté muži sdělili podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, za který hrozí pachateli až dvouleté vězení.

"V těchto dnech policisté v Náchodě totiž zaznamenávali zejména na sociálních sítích určité signály o šíření "zaručených zpráv" o nevhodném sexuálním chování nespecifikovaného muže. Tyto informace nebyly nijak konkrétně podložené a některé z nich hovořily i o protiprávním jednání. Ačkoliv policisté neobdrželi žádné oficiální oznámení, zaměřili svoji pozornost na určité lokality, kde by se takovýto muž mohl vyskytovat. Díky operativnímu šetření se jim skutečně podařilo zadržet muže, který se na veřejnosti obnažoval a ukájel," uvedla k případu tisková policejní mluvčí Ivana Ježková.

Zadržený muž podle jejích slov vypověděl, že již 10 let v rámci nařízené ambulantní léčby dochází k psychiatrovi. Policisté budou tedy v rámci trestního řízení i prověřovat, zda a jak tato léčba probíhá.

V této souvislosti kriminalisté žádají veřejnost o poskytnutí svědectví k chování zadrženého muže. "Pokud by kdokoliv na mostě spojujícím ulice Bratří Čapků a Na Strži mezi Zimním stadionem a firmou ATAS viděl od začátku října do pondělí v době mezi 13:00 – 13:30 48letého muže v montérkách zelené barvy s dvěma reflexními pruhy na nohavicích v oblasti kotníku a v šedé mikině, který se obnažoval, ať své svědectví poskytne buď přímo kriminalistům v Náchodě, nebo na linku 158. Muž budí zanedbanější dojem. Na hlavě mohl mít i kšiltovku šedé barvy s nápisem "RUBENA". Za poskytnuté svědectví předem děkujeme," požádala veřejnost o spolupráci Ivana Ježková.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře