Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Jan Birke lídrem kandidátky ČSSD do podzimních komunálních voleb v Náchodě

Jan Birke lídrem kandidátky ČSSD do podzimních komunálních voleb v Náchodě

Email Tisk PDF
seznam článků
Jan Birke lídrem kandidátky ČSSD do podzimních komunálních voleb v Náchodě
Strana 2
Všechny strany

TNa schůzi Místní organizace České strany sociálně demokratické (ČSSD) Náchod byl Jan Birke v tajné volbě jednomyslně zvolen lídrem kandidátky sociální demokracie pro podzimní volby do Zastupitelstva města Náchoda.

"Proč chci znovu kandidovat na starostu? Vedou mě k tomu hned tři důvody. Tím prvním, jste vy, občané Náchoda - lidi, které potkávám ve městě, na radnici, každý den. Vaše obrovská podpora, kterou mi dnes a denně projevujete, je pro mě současně i velkým závazkem. Závazkem k další práci, od které se jen tak neutíká. Je pravdou, že se mi společně s kolegy za ty necelé čtyři roky, co mám tu čest být starostou Náchoda, povedla řada věcí (obnovení prameníku, stavba nového autobusového nádraží, mnoho dopravních opatření, opravené ulice, chodníky, dětská hřiště, atd.). Jsem na to pyšný a nestydím se za to, zároveň je toho však ještě mnoho, co bych rád dotáhnul do konce. To je tedy druhý důvod. A tím třetím, nikoli však posledním, je má rodina. Své ženě i dcerám dlužím hodně času, který na jejich úkor trávím v práci, i přesto jsou mi však nepostradatelnou oporou, mnohdy tou správnou "brzdou". Jejich podpora je pro mě důležitá...

Už při volbách do Poslanecké sněmovny PČR jsem otevřeně říkal, že se opět budu chtít ucházet o mandát člena náchodského zastupitelstva. V aktuálním spojení poslanecké a starostenské funkce spatřuji mnoho výhod. Jsem přesvědčen, že právě propojením zákonodárné a samosprávné funkce mohu prospět Náchodu i celému regionu, a přinést i do parlamentní politiky řadu cenných zkušeností z činností samospráv.

Kandidátku sociálních demokratů v Náchodě povedu pod volebním heslem "Změnili jsme Náchod". Heslo, které vystihuje necelé čtyři roky působení ve funkci, o kterou se chci znovu ucházet," uvedl starosta Náchoda a člen Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Birke.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře