Tuesday 18.June 2019

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Výstava na stromech: Naše boty

Napsat e-mail Tisk

Výstava na stromech: Naše boty  

Název:
Výstava na stromech: Naše boty
Datum konání:
06.10.2018 - 11.10.2018 
Místo konání:
Vila Čerych - Česká Skalice
Kategorie:
Výstava

Popis

V zahradě Vily Čerych

Výstava na stromech je celorepublikový happening, který se koná během Týdne důstojné práce a upozorňuje na ožehavá témata naší každodenní spotřeby. Letos proběhne čtvrtý ročník se zaměřením na podmínky výroby bot v továrnách a sweatshopech indické Agry. Hlavní akce proběhne v sobotu 6. října v zahradě Vily Čerych ve 14 hodin. Výstava je přístupná nadále od pondělí 8. října do středy 10. října od 8 do 15 hodin a ve čtvrtek od 8 do 18.30 hodin.

Místo konání

Místo:
Vila Čerych -
Město:
Česká Skalice

Popis

Vila Čerych je spjata s významnými jmény už od doby svého vzniku. Ať už se jednalo o majitele, příslušníky slavných mecenášských rodů Čerychů a Bartoňů, nebo autory návrhů vily a zahrady Otakara Novotného a Josefa Kumpána. Po roce 1989 Vila Čerych přivítala ve svých prostorách mnoho zajímavých osobností působících v různých oborech lidské činnosti.

http://www.vilacerych.cz/

cerych foto 5

 

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře