Sunday 21.July 2019

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Průřez tvorbou Hany Koblížkové - Šálové

Napsat e-mail Tisk

Průřez tvorbou Hany Koblížkové - Šálové  

Název:
Průřez tvorbou Hany Koblížkové - Šálové
Datum konání:
01.03.2019 - 21.03.2019 
Místo konání:
Vila Čerych - Česká Skalice
Kategorie:
Výstava

Popis

Výstava obrazů ve Vile Čerych

Vila Čerych společně s autorkou paní Hanou Koblížkovou-Šálovou, členky AMAG, z.s. alias Ateliér malířů a grafiků, vás zvou na výstavu obrazů „Průřez tvorbou Hany Koblížkové-Šálové“.

Vernisáž proběhne v pátek 1. března od 17 hodin ve Vile Čerych. Doprovodný program zajistí žáci z pobočky ZUŠ B. Smetany Nové Město nad Metují v České Skalici. Výstava obrazů potrvá do 21 března.

Otevřeno po, út, čt, pá 8-15 hodin, st 8-16 hodin. So, ne zavřeno.

vi3

Místo konání

Místo:
Vila Čerych -
Město:
Česká Skalice

Popis

Vila Čerych je spjata s významnými jmény už od doby svého vzniku. Ať už se jednalo o majitele, příslušníky slavných mecenášských rodů Čerychů a Bartoňů, nebo autory návrhů vily a zahrady Otakara Novotného a Josefa Kumpána. Po roce 1989 Vila Čerych přivítala ve svých prostorách mnoho zajímavých osobností působících v různých oborech lidské činnosti.

http://www.vilacerych.cz/

cerych foto 5

 

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře