Saturday 24.August 2019

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Kurz základů první pomoci

Napsat e-mail Tisk

Kurz základů první pomoci  

Název:
Kurz základů první pomoci
Datum konání:
13.06.2019 08.30 h
Místo konání:
Vila Čerych - Česká Skalice
Kategorie:
Oznámení

Popis

Náplní kurzu jsou život zachraňující úkony (teorie, praktické ukázky, nácvik), ukázky první pomoci při nejčastějších úrazech a zdravotních indispozicích, názorné ukázky ošetření, popřípadě ošetření maskovaných poranění. Modifikovaná první pomoc dle zakázky, například dle specifik pracoviště (např. první pomoc pro pedagogy). Naučíme vás obstát při úskalích běžného života. Účastník kurzu získá certifikát o absolvování kurzu. V ceně kurzu je dopolední svačina a oběd. Lektorka, zdravotnice Petra Šilhánová Hajpišlová. Cena kurzu 1490 Kč/osoba. Na kurz je třeba se přihlásit na telefonním čísle 773 966 939 nejpozději do 17. května 2019. Kurz proběhne při minimálním počtu 6 osob. Maximální počet účastníků kurzu je 16 osob.

Místo konání

Místo:
Vila Čerych -
Město:
Česká Skalice

Popis

Vila Čerych je spjata s významnými jmény už od doby svého vzniku. Ať už se jednalo o majitele, příslušníky slavných mecenášských rodů Čerychů a Bartoňů, nebo autory návrhů vily a zahrady Otakara Novotného a Josefa Kumpána. Po roce 1989 Vila Čerych přivítala ve svých prostorách mnoho zajímavých osobností působících v různých oborech lidské činnosti.

http://www.vilacerych.cz/

cerych foto 5

 

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře