Friday 29.May 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Kurz šití dětské hračky: Panenka

Napsat e-mail Tisk

Kurz šití dětské hračky: Panenka  

Název:
Kurz šití dětské hračky: Panenka
Datum konání:
28.05.2019 15.00 h
Místo konání:
Vila Čerych - Česká Skalice
Kategorie:
Oznámení

Popis

Chcete darovat svým blízkým hračku se slovy „to jsem pro Tebe ušil/a vlastnoručně“? Přihlaste se do kurzu, kde si ušijete panenku. Kurz trvá přibližně tři hodiny. Nutností je přinést si vlastní šicí stroj. Dále jsou zapotřebí nitě (určitě béžová a černá), šicí potřeby, delší jehla, štětec nebo tyčka na nacpávání, na šaty: cca 30*60 cm jemná látka (satén, bavlna), krajka nebo organza (nemusí být) cca 30*30 cm. Ostatní materiál na panenku včetně střihu zajistí lektorka Ing. Magda Pohlová. Kurz proběhne při minimálním počtu 4 přihlášených, maximální počet účastníků je 8 osob. Do kurzu se můžete závazně hlásit do 13. května v Regionálním informačním centru v České Skalici. Při rezervaci je nutné uhradit zálohu 100 Kč. Cena kurzu včetně materiálu je 300 Kč.

Místo konání

Místo:
Vila Čerych -
Město:
Česká Skalice

Popis

Vila Čerych je spjata s významnými jmény už od doby svého vzniku. Ať už se jednalo o majitele, příslušníky slavných mecenášských rodů Čerychů a Bartoňů, nebo autory návrhů vily a zahrady Otakara Novotného a Josefa Kumpána. Po roce 1989 Vila Čerych přivítala ve svých prostorách mnoho zajímavých osobností působících v různých oborech lidské činnosti.

http://www.vilacerych.cz/

cerych foto 5

 

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře