Tuesday 18.June 2019

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Poutníci

Napsat e-mail Tisk

Poutníci  

Název:
Poutníci
Datum konání:
25.04.2019 19.00 h
Místo konání:
Divadlo Dr. Josefa Čížka - Náchod
Kategorie:
Hudba

Popis

Poutníci začali v roce 2019 už svou 49. sezonu. Za těch 49 roků se v kapele vystřídala řada muzikantů z nichž někteří patřili a patří mezi to nejlepší, co český bluegrass mohl a může nabídnout - Robert Křesťan, Luboš Malina, Svaťa Kotas nebo Jan Máca. Současná sestava hraje ve stejném obsazení již 10 let. Na banjo a dobro je to Peter Mečiar - 14 let u kapely, na mandolínu Jan Máca - 22 let Poutníkem, kytarista a zpěvák je Jakub Bílý - 10 let odehraných u Poutníků a 39 let služby u tohoto souboru má za sebou Jiří Pola - Karas, kontrabasista a kapelník. V roce 2019 se skupina bude snažit opět odehrát co nejvíce vystoupení jak v Česku, tak i na Slovensku. Dále budou pokračovat přípravy již šestnáctého nosiče a zřejmě na podzim letošního roku začne i jeho natáčení. Některé novinky, jako jsou písně Panenka, Pojďme se napít či Hotel Hillary, zazní i na tomto koncertu.

Předprodej již probíhá Vstupné: 150 Kč, 130 Kč, 110 Kč

Místo konání

Místo:
Divadlo Dr. Josefa Čížka -
Ulice:
Masarykovo náměstí 74
Město:
Náchod

Popis

Divadlo Dr. Josefa Čížka nabízí několik sálů pro konání kulturních a společenských akcí, školení, rautů, výstav a přehlídek.

Historie divadla.

Webové stránky divadla.

divadlo


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře