Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - David Fiedler - koncert

Napsat e-mail Tisk

David Fiedler - koncert  

Název:
David Fiedler - koncert
Datum konání:
10.05.2013 19.00 h
Místo konání:
Prodejní zahrada Trees - Červený Kostelec
Kategorie:
Hudba

Popis

David Fiedler je kytarista, zpěvák a skladatel na pomezí klasické hudby, jazzu, flamenka a dalších stylů. Jeho sólové vystoupení je směsicí sólových instrumentálních skladeb, písniček a povídání o všem možném i nemožném.

Vstupné 50 Kč na místě.

Místo konání

Místo:
Prodejní zahrada Trees -
Město:
Červený Kostelec

Popis

Společnost se zabývá projektováním a realizací především soukromých zahrad a prodejem zahradnických potřeb. V areálu je ale také kavárna, která je místem pořádání kulturních a společenských akcí.

Webové stránky Prodejní zahrady

napojak

zahr1

zahr2

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře