Monday 17.June 2019

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta

Napsat e-mail Tisk

Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta  

Název:
Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta
Datum konání:
19.02.2019 19.00 h
Místo konání:
Divadlo Dr. Josefa Čížka - Náchod
Kategorie:
Divadlo

Popis

Spolek divadelních ochotníků Alois Jirásek, Úpice

Režie: Vladimír Hetflejš

Komická zpěvohra Bedřicha Smetany na slova Karla Sabiny vznikla před sto padesáti léty a stal se z ní nedotknutelný národní poklad. Pak v osmdesátých létech minulého století v královéhradeckém divadle Drak čtyři chlapíci - Josef Krofta, Miloslav Klíma, Jiří Vyšohlíd a Petr Matásek, kteří věděli, co je divadlo a uměli ho dělat, vymysleli novou koncepci této komické opery - se vší poetikou, humorem, nádhernou hudbou a hlavně zpěvem! Spolek divadelních ochotníků z Úpice se s velkou pokorou vydal jejich cestou.

Předprodej již probíhá Vstupné: 120 Kč, 100 Kč, 80 Kč

Místo konání

Místo:
Divadlo Dr. Josefa Čížka -
Ulice:
Masarykovo náměstí 74
Město:
Náchod

Popis

Divadlo Dr. Josefa Čížka nabízí několik sálů pro konání kulturních a společenských akcí, školení, rautů, výstav a přehlídek.

Historie divadla.

Webové stránky divadla.

divadlo


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře