Saturday 24.August 2019

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Místa Podrobnosti - Slovinsko

Napsat e-mail Tisk

Slovinsko  

Název:
Slovinsko
Datum konání:
18.02.2019 17.00 h
Místo konání:
Vila Čerych - Česká Skalice
Kategorie:
Beseda

Popis

Slovinsko, země nádherných hor i úžasné architektury Jože Plečnika. Jedním z vrcholů, které zdolala byl vrchol Vrtač v pohoří Karavanky. Karavanky tvoří přirozenou hranici mezi Rakouskem a Slovinskem a s délkou 120 km patří mezi nejdelší pohoří Evropy. S cestopisnou přednáškou se na vás bude těšit paní Kateřina Voňková.

Vstupné: 60 Kč

vi2

Místo konání

Místo:
Vila Čerych -
Město:
Česká Skalice

Popis

Vila Čerych je spjata s významnými jmény už od doby svého vzniku. Ať už se jednalo o majitele, příslušníky slavných mecenášských rodů Čerychů a Bartoňů, nebo autory návrhů vily a zahrady Otakara Novotného a Josefa Kumpána. Po roce 1989 Vila Čerych přivítala ve svých prostorách mnoho zajímavých osobností působících v různých oborech lidské činnosti.

http://www.vilacerych.cz/

cerych foto 5

 

 

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře