Sobota 2.březen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín Muž roku Matyáš Hložek převzal Toyotu

Muž roku Matyáš Hložek převzal Toyotu

Email Tisk PDF
seznam článků
Muž roku Matyáš Hložek převzal Toyotu
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Všechny strany

FRH 9026Přesně tři týdny po získání titulu Muž roku 2017 převzal Matyáš Hložek od jednoho z generálních sponzorů soutěže Autostylu Trutnov hlavní cenu. Po celý rok se bude nejkrásnější muž České republiky prohánět v supermoderní Toyotě v ceně téměř jednoho milionu korun.

A protože jezdit tímto luxusním vozem není jen tak, absolvoval Matyáš téměř hodinovou nalejvárnu. Znamená to snad, že syn zpěváka Stanislava Hložka neumí jezdit autem? "Ne, tak to není. Vždyť jsem dělal řidičák už v sedmnácti letech a hned jak mi padlo osmnáct, vyjel jsem na silnice. První auto jsem podědil po tátovi, momentálně jezdím autem roku výroby 2006 a teď mi majitel Autostylu Trutnov půjčil na rok tohoto krasavce. Opravdu se moc na to auto těším," vzpomínal na své řidičské začátky Hložek junior a poznamenal, že jezdí poměrně bez nehod. Co to ale znamená?

"Měl jsem jen takový menší ťukanec na křižovatce. Odnesly to jenom plechy, opravdu nic vážného. Žádnou větší havárii jsem zatím neměl a doufám, že ani v budoucnu mě nic takového nepotká," prozradil na sebe Matyáš, který je rád, že servis nového auta budou provádět přímo v Autostylu v Trutnově. "Jsem rád, že servis budou dělat odborníci. Já tak zvládnu vyměnit olej, dofouknou gumy nebo zajet do myčky. I když pneumatiku jsem už také měnil," pochlubil se Matyáš svou zručností.

Muž roku 2017 stále ještě vydýchává krásný pocit z vítězství v soutěži mužské krásy. O to víc starostí má ale ve svém osobním životě. Po čtyřměsíční známosti se rozešel s přítelkyní Kateřinou Hadašovou, která ještě před třemi nedělemi Matyášovi gratulovala k vítězství a zasypávala ho láskyplnými polibky. "My jsme spolu něco řešili a ono je to takové celé složitější," nebylo Matyášovi zrovna moc řeči. "Nemyslím si, že by v našem rozchodu hrálo roli vítězství v Muži roku, i když chápu, že na ten protějšek je to určitý tlak a ne každý novou situaci ustojí," poznamenal trošku posmutněle Matyáš Hložek.

Na synovu novou Toyotu byl zvědavý i otec, zpěvák Stanislav Hložek. Ten svoje řidičské umění vybrousil jako jezdec na závodech Ford Fiesta cupu a vlastní dokonce evropskou licenci. Zavzpomínal, čím jezdil kdysi on. "Řidičák jsem si udělal už v sedmnácti ještě na průmyslovce a moje úplně první auto byla stará oktávka, do které teklo podlahou. Když pršelo, musel jsem zvedat nohy. Ale pak jsem si koupil škodovku 130, to bylo tenkrát auto, které se vyváželo do Anglie a to jsem se dmul pýchou," vzpomínal Hložek starší a dodal: "Jasně, že jsem měl i nějaké karamboly. Měl jsem ale jednu opravdu vážnou nehodu, kdy jsem na dálnici vletěl při průtrži mračen do louže. Roztočilo mě to jako vrtuli, bouchnul jsem o svodidlo předek i zadek auta a zůstal jsem stát v rychlém pruhu. Naštěstí za mnou jeli policajti a ti hned pustili houkačky, takže do mne nikdo nevletěl. Byl jsem z toho celý rozklepaný, ale tím autem jsem odjel. Nejlepší na tom bylo, že já jsem si rozbil auto, svodidlo zůstalo nepoškozené, a přesto mi přišla faktura, abych zaplatil škodu na svodidlech," smál se Standa, na kterého také v Autostylu Trutnov čekal dort, kytka a gratulace k jeho 63. narozeninám (16. září 1954).

"Dostat gratulaci mezi auťáky se hned tak někomu nepovede. Já najezdím kolem 60 000 kilometrů ročně. Koncertuji se třemi kapelami, zkouším muzikál Tři mušketýři, občas si zahraju s cimbálovkou, měl jsem krásný pořad v Českém rozhlase a možná v něm budu pokračovat, to kilometry naskakují samy. Radost mi dělá i rodina. Vždyť mám už pět vnoučat. Jediné co mě mrzí, že na ně mám málo času," svěřil se oslavenec.

Spokojeně se na nový vůz Muže roku tvářil i prezident soutěže David Novotný. "Velice děkuji panu Kranátovi a jeho firmě Autostyl Trutnov za tuto krásnou cenu. Soutěž Muž roku je velmi prestižní, její vítězové se na světových soutěžích neztratí a vozí ze světa ocenění. Proto jsem rád, že i pomocí této krásné Toyoty můžeme soutěž Muž roku propagovat."

Jan Kranát, majitel firmy Autostyl Trutnov, přesně věděl, proč pro vítěze soutěže Muž roku Matyáše Hložka nachystal právě Toyotu. "Pan David Novotný nás zaujal z toho titulu, že je schopný udělat v Náchodě soutěž celorepublikového významu. Chtěli jsme přispět významnou a reprezentativní hlavní cenou. V tomto případě se jedná o auto značky ToyotaRAV 4 SUV, 2,5 l benzín, k tomu jsou 2 elektromotory a je to auto o výkonu 190 koní. Vůz je v ceníkové ceně 950 000 korun. Jedná se o luxusní automobil a myslím si, že když máme luxusního vítěze, takto všechno do sebe hezky zapadá."

Muž roku 2017 Matyáš Hložek se bude Toyotou s logem firmy Autostyl Trutnov a logem soutěže Muž roku ukazovat na silnicích v Česku i za hranicemi do té doby, než bude zvolen jeho následovník, Muž roku 2018.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře