Neděle 21.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín I letos se na náchodském náměstí bude soutěžit o nejlepší bramborový salát

I letos se na náchodském náměstí bude soutěžit o nejlepší bramborový salát

Email Tisk PDF

salatNa Masarykově náměstí v Náchodě se v pátek 13. prosince v odpoledních hodinách uskuteční zábavné odpoledne pro děti a jejich rodiče. Zároveň se však v tomto předvánočním čase uskuteční soutěž o nejlepší bramborový salát roku.

Do soutěže se mohou přihlásit rodinné týmy, pracovní týmy, ale i profesionálové a mohou tak učinit do 6.prosince na mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Zajímavostí je, že se salát bude připravovat přímo na náměstí a pro neprofesionální týmy to je skutečně velká zábava. "Při loňském ročníku mne velmi potěšil tým hasičů z Velkého Poříčí, protože připravili salát, který byl červený," sdělila pořadatelka soutěže Eva Doležalová.

V porotě zasednou jak profesionálové, tak známé osobnosti. Salát tedy mimo jiné ohodnotí zpěvák Bohuš Matuš, zpěvačka Madalena Joao či starosta Jan Birke. Pro návštěvníky akce je především velice zajímavé vidět přípravu týmů a inspirovat se možnými způsoby přípravy salátu, protože sice si řekneme bramborový salát, ale co rodina, to jiné tradice, co kuchař, to jiná chuť.

Pokud budete mít zájem degustovat salát jednotlivých týmů, bude mít radost i někdo jiný: "Zakoupíte-li si degustační lístek za 50 korun, budete moci ochutnat a ohodnotit saláty všech týmů a peníze za veškeré nakoupené degustační lístky poputují do Farní charity v Náchodě na Štědrovečerní večeři pro potřebné a pro letošní rok slibuji, že zjednoduším degustační lístky, tak, aby vyplnění bylo rychlejší, protože v loňském roce byla opravdu velká zima," uvedla Eva Doležalová.

Celé odpoledne si take budete moci zakoupit řízečky a bramborový salát, něco teplého a rozhodně se nebudete na náměstí nudit, protože souběžně se bude na masarykově náměstí konat Sněhánkování a program pro děti. Právě v předvánočním shonu je důležité se zastavit, popovídat si a plně si vychutnat vánoční atmosféru, kterou bude náměstí v pátek 13. prosince úplně nabité.

Článek a fotografie z loňského ročníku: Nejlepší bramborový salát se připravuje v Teplicích nad Metují

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře