Sobota 24.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín Finalisté Muže roku dováděli v Novém Městě nad Metují na soustředění s celebritami

Finalisté Muže roku dováděli v Novém Městě nad Metují na soustředění s celebritami

Email Tisk PDF
seznam článků
Finalisté Muže roku dováděli v Novém Městě nad Metují na soustředění s celebritami
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

FIL 9817Čeští finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali.

První den za dvanáctkou finalistů dorazila Katka Kornová, Eva Decastelo, Štěpánka Decastelo a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, Česká Miss Earth Karolína Mališová a Martin Gardavský. Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. "Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu," křičela Eva Decastelo, když jejich lodičku finalista Jakub Kraus neukočíroval a skončili ve vodě. Takhle dopadla i Česká Miss World Andrea Kalousová.

Do vířivky s finalisty Muže roku zavítala Štěpánka Decastelo. "Cítím se tady jako v ráji," smála se Štěpánka, jejíž nepřehlédnutelné vnady obdivovali finalisté. "Syna mi hlídá maminka. Je velmi společenský tvor, občas se mi zdá, že je raději ve společnosti cizích lidí než se mnou," prozradila Štěpánka Decastelo. Večer si zahráli všichni zúčastnění aktivity, kde vyhrál tým Evy Decastelo. "Vím, že jsme nejlepší! Po celý večer jsem dělala pantomimu, byla to fakt legrace, a užili jsme si to všichni," laškovala Decastelo.

Katka Kornová v Novém Městě nad Metují vyzkoušela thajskou masáž a nechala se ostříhat u místní kadeřnice! Dorazila se synem Filipem, na kterého prozradila, že má holku. "Potřebovali jsme si odpočinout a utéct z Prahy. Je to tu krásné, byli jsme i na zámku v Novém Městě nad Metují. Musím pochválit kluky, chovají se velmi gentlemansky. Je vidět, že je to prima parta kluků se zájmem o soutěž," dodala Katka.

První večer čekal všechny přítomné koncert v podobě Duo Piňakoláda, kde tančili nejen finalisté, ale i vítězky České Miss a zapojila se Eva Decastelo. Finalisté Muže roku však nejen tančili, ale také např. absolvovali kurz řečnictví s Janem Přeučilem. Ten dorazil s Evou Hruškovou a přítomné pány, ale i dámy, upozornil na to, že řečnictví je velmi důležité, protože vypovídá o člověku. Kurz pana Přeučila pochválila např. Česká Miss Earth Karolína Mališová, která by mohla do příštího ročníku přihlásit svého přítele. Ta navíc prozradila, že svého favorita soutěže už má.

Večerní módní přehlídku zahájila zpěvem Kamila Nývltová, ta se také vrátila z Ameriky a v současné době je nezadaná a čeká na toho pana pravého. "Třeba si tady vyberu! Hezkých kluků je tady dost a věřím na lásku na první pohled," přiznala se Kamila.

Moderátorkami slavnostního večera byla Lenka Špillarová z VIP zpráv a Daniela Šinkorová. Letos poprvé se zvolil Muž roku – sympaťák soustředění, kterého volili osobnosti, zástupci médií a sponzorů. Stal se jím Jan Vurm, kterému je 25 let, je studentem a pochází z Poděbrad. Cenu mu předal ředitel soutěže David Novotný a manželka starosty Města Náchoda Šárka Birke. Vítěz soustředění Jan Vurm již poletí na mezinárodní soutěž.

Během slavnostního večera kluci předvedli oblečení od Mall.cz ze sekce značková móda, spodní prádlo a plavky 69SLAM, obleky s. Oliver. Na to, jak to kluci zvládají, se přijeli podívat i vítěz Martin Gardavský. Zdravici přednesl místostarosta Nového Města nad Metují Michal Beseda či předseda oblasti Krajské hospodářské komory oblasti Náchod Radek Jakubský. Místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková potrhla charitativní význam celé akce a to, že výtěžek putuje do stacionářů a sociálních zařízení.

V Novém Městě nad Metují to zkrátka o víkendu žilo, a už za necelý měsíc to bude žít i v Náchodě. 21. srpna se zde totiž rozhodne o vítězi celé soutěže.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře