Pondělí 26.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín Finalisté Muže roku dováděli na soustředění s celebritami

Finalisté Muže roku dováděli na soustředění s celebritami

Email Tisk PDF
seznam článků
Finalisté Muže roku dováděli na soustředění s celebritami
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

FIL 2780Čeští finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali.

První den za dvanáctkou finalistů dorazila Katka Kornová, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Naďa Urbánková či Marcela Holanová. Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. "Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu," křičela Andrea Bezděková, když jejich lodičku finalista Mirek Dubovický neukočíroval a skončili ve vodě. Takhle dopadla i Česká Miss World Natálie Kotková. Do vířivky s finalisty Muže roku zavítaly i vítězky České Miss.

Katka Kornová nemá v letošním roce vůbec vybráno. "Já jsem vždy odjížděla ze soustředění a měla jsem vítěze, teď ho nemám, kluci jsou velmi vyrovnaní," dodala Kornová. Nadšená z Mužů roku byla Marcela Holanová. "Vy byste se mi hodili kluci na opravdu domu, mám tam dělníky, ale vy byste to zvládli taky," dodala v náruči Marcela Holanová.

Jan Přeučil s Evou Hruškovou si zatancovali na jejich oblíbenou kamarádku a zpěvačku Naďu Urbánkovou. Jan Přeučil kluky správně artikulovat při pozdravu, představení a dalších důležitých věcí, které potřebuji na finálový večer. První večer čekal všechny přítomné koncert Marcely Holanové a Nadi Urbánkové, kde tančili nejen finalisté, ale i České Miss.

Do Rajské Zahrady zavítal i Marian Vojtko, který zazpíval písničku Lady Karneval a Holubí dům. "Během generálky jsem měl ty nejkrásnější vokalistky v zemi. Královny krásy si se mnou zapěli dokonce na podiu a bylo to velmi zábavné, i když se obě styděly," prozradil Marián Vojtko. Ten slibuje, že bude mít za rok stejný "pekáč buchet" na břiše, jako mají soutěžící.

Ivana Jirešová dorazila přímo z letiště, protože přiletěla z dovolené a krásně opálená zazpívala několik písniček. Moderátorkami slavnostního večera byla Miluška Bittnerová a Daniela Šinkorová. Miluška Bittnerová prozradila, že její pes je na kluky, on má rád hrozně moc kočky a nebo pejsky, určitě je na kluky tvrdí Bittnerová. "Já osobně mám teď oči pro jiného, ale kluci jsou moc hezcí. Jediné, co mě mrzí je, že jsem tu nemohla být po celou dobu. Mejdan, který kluci rozjeli byl prý legendární a tak to má u mladých lidí být, mají se umět bavit," okomentovala kluky Miluška.

Letos podruhé se zvolil Muž roku – sympaťák soustředění, kterého volili osobnosti, zástupci médií a sponzorů. Stal se jím Josef Kůrka, kterému je 24 let, pracuje ve vězeňské službě a pochází ze Slaného. Cenu mu předal ředitel soutěže David Novotný, Katka Kornová a vítězky České Miss. Vítěz soustředění Josef Kůrka již poletí na mezinárodní soutěž. "Vůbec jsem to nečekal, ale jsem za tuto cenu moc rád. Udělám vše proto, abych soutěž v zahraničí dobře reprezentoval," svěřil dojatý Kůrka.

Během slavnostního večera kluci předvedli oblečení od Bernhardt, jejichž obchod najdete v pasáži Černá růže v Praze, spodní prádlo a plavky 69SLAM. Zdravici přednesl místostarosta Nového Města nad Metují Michal Beseda či předseda oblasti Krajské hospodářské komory oblasti Náchod Radek Jakubský. Místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková potrhla charitativní význam celé akce a to, že výtěžek putuje do stacionářů a sociálních zařízení.

V Novém Městě nad Metují to zkrátka o víkendu žilo, a už za necelý měsíc to bude žít i v Náchodě. 26. srpna se zde totiž rozhodne o vítězi celé soutěže. Slavnostní večer moderují Karel Voříšek a Sandra Parmová, které se chystají šaty od návrhářky Valentiny Armandi.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře