Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín Den dobrých skutků a Muž roku v Náchodě se blíží

Den dobrých skutků a Muž roku v Náchodě se blíží

Email Tisk PDF
seznam článků
Den dobrých skutků a Muž roku v Náchodě se blíží
Strana 2
Všechny strany

muziJak už je tradicí, tak i letos se v Náchodě uskuteční celorepubliková akce Den dobrých skutků a Muž roku. Na 21. a 22. srpna 2015 je pro návštěvníky Městského divadla Dr. J. Čížka připraven kulturní program v podobě koncertu známých osobností a letos pošestnácté i exkluzivní celorepubliková soutěž Muž roku ČR. Celý výtěžek bude věnován Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, vítězovi Muže roku 2009 Martinovi Zachovi na jeho rehabilitaci a Domovu na Třešňovce v České Skalici.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček, MVDr. Pavel Bělobrádek - vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace, starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková a Radek Jakubský, předseda rady oblasti okresu Náchod Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje. Pořadatelé jsou David Novotný za podpory CAST ME Praha a ART4Promotion České Budějovice.

Pošestnácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2015, která se uskuteční v pátek 21. srpna 2015 od 20 hodin. Z celkového počtu přihlášených, letos se přihlásilo 911 uchazečů, bylo vybráno dvanáct finalistů. Při finále se utkají v disciplínách jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle 69SLAM a volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Modely předvedou módu od internetového obchodu Mall.cz ze sekce značková móda, finalisté předvedou obleky od s. Oliver. Celým večerem bude provázet Jitka Asterová a Karel Voříšek. O vlasy a make up se postarají specialisté ze salonu Bello by Pity. Režisérky večera jsou Renata Říhová a Kristýna Sklenářová. Vítěz získá víkendový pobyt v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují, voucher do kliniky YES Visage, členství ve fitness centru Factory Pro či účast na mezinárodní soutěži Mister International a řadu dalších hodnotných cen. Další vítězové poletí reprezentovat na mezinárodní soutěže Mister Global a Mister Universe.

Letos pošesté bude Českou republiku reprezentovat vítěz Muže roku na soutěži Mister International. "Je to pro mě velká čest, že vítězové odletí na mezinárodní soutěže reprezentovat naši zemi," uvedla David Novotný. Mezi přihlášenými na letošního Muže roku převládali podnikatelé, studenti a barmani.

V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života jako Daniela Šinkorová, Gábina Dvořáková, Štěpánka Decastelo, Jana Šulcová, Štěpánka Duchková, Zdena Studénková, Kateřina Kornová, Lumír Olšovský, Martin Kraus, Tomáš Materna, Pavel Trávníček, Monika Fialková, Michaela Dolinová, Vendulka Křížová, Eva Hrušková, Kateřina Macháčková, Mirek Šimůnek, Světlana Nálepková, Inna Puhajková, Milan Drobný, Jana Bobošíková, Muž roku Martin Gardavský, Muž roku Martin Zach, Lucy Junk, vítězky České Miss a další celebrity. Na slavnostní večer zavítá také vítěz Mister International Neil Perez z Filipín.

Během pátečního finálového večera vystoupí Michaela Nosková, Kamila Nývltová, Marián Vojtko, Daniela Šinkorová, Felix Slováček ml., LIPO. Z Itálie dorazí speciálně na tento večer zpěvačka SUSHY.

Na sobotní večer je letos od 18 hodin připraven koncert osobností – Kamila Nývltová, Marián Vojtko, Světlana Nálepková, Míša Nosková, Michaela Dolinová, Milan Drobný, Daniela Šinkorová. Koncert je určen postiženým dětem a lidem, kteří do Náchoda zavítají na koncert z celé České republiky ze stacionářů, ústavů a dětských domovů.

Generální partneři akce jsou: móda od internetového obchodu Mall.cz ze sekce značková móda, značka JEEP, I - SPA Café Praha, Dream Team www.dreamteam.cz, Nákupní centrum FUTURUM Hradec Králové, francouzská kosmetika Bioderma, Tiskárna V&H Print Hlávko Nové Město nad Metují, Penzion Patrik Náchod, Luboš Prokop Náchod, Hotel Rajská zahrada Nové Město nad Metují, Královéhradecká lékárna, Batist Medical Červený Kostelec a Klinika YES VISAGE s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře