Sobota 20.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Magazín Batist Nej sestřičkou se stala Zdena Oldřichová z Boskovic

Batist Nej sestřičkou se stala Zdena Oldřichová z Boskovic

Email Tisk PDF
seznam článků
Batist Nej sestřičkou se stala Zdena Oldřichová z Boskovic
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Strana 20
Strana 21
Všechny strany

ses1

V Náchodě se odehrává nejen tradiční vyhlašování Muže roku, ale již popáté se stal dějištěm vyhlášení Batist Nej sestřičky. Vítězkou se stala Zdena Oldřichová z Nemocnice Boskovice. Pracuje na anesteziologicko - resuscitačním oddělení a je jí 58 let. Kromě řady cen obdržela také i zájezd do Dubaje pro dvě osoby od společností Batist Medical a Exim Tours.

V porotě zasedlo padesátsedm porotců. Mezi odborníky z lékařského prostředí nechyběl Radim Uzel a Jan Cimický. O konečné vítězce během večera rozhodovala řada známých osobností jako je Uršula Kluková, Kateřina Kornová, Jan Přeučil, Eva Hrušková, medailista Jan Štěrba a další.

Celý večer moderovala Štěpánka Duchková. Po dlouhé době a s největším potleskem se na pódiu objevila Naďa Urbánková. "Jste úžasná a vypadáte moc dobře," chválili všichni Naďu, která na akci prozradila: "Plánuji vánoční koncerty, a také mě těší moje zdraví. Musela jsem pít čistící čaje, abych měla dobrou imunitu a doufám, že příští rok pro mě bude šťastný. Prý potkám nějakého osudového muže," smála se v zákulisí Naďa Urbánková, která své vystoupení zakončila prohlášením: "Pro kariéru i zdravou stolici stačí jediné – netlačit!" Právě ona má k této soutěži velmi blízko, sama vystudovala ošetřovatelství na škole v Trutnově a pracovala v nemocnici v Josefově.

Jan Cimický pobavil sestřičky otázkou při disciplíně - otázka od poroty: "Koho byste chtěly za ministra zdravotnictví?" Dokonce dal tři možnosti, ze kterých si jedna z finalistek mohla vybrat. Doktor Sova, doktor Štrosmajer nebo doktor Cvach? Odpověď byla jednoznačná. "Určitě doktora Sovu, má obrovské charisma a je vždy spravedlivý," odpověděla vyvolená sestřička.

Olympionik kajakář Jan Štěrba položil otázku, která se týkala sportu: "Jaký sport je pro zdraví, který by jste všem doporučila?" "No, určitě kolo," odpověděla další z finalistek. Jan Přeučil pobavil diváky otázkou: "Jakou větu říkáte v nemocnici nejčastěji?" "Určitě je to, položte se tady na lůžko," zněla odpověď od další finalistky.

K publiku promluvili i ti, kteří měli záštitu nad celu akcí, jako starosta města Náchoda Jan Birke, krajská radní pro zdravotnictví Jana Třešňáková, exposlankyně Soňa Marková, bývalý ministr Leoš Heger či Anna Skalická z České asociace sester.

Madalena Joao zarapovala se sestřičkami pri módní přehlídce. Heidi Janků děkovala sestřičkám za jejich práci: "Sestřičky vždycky potřebujeme v nemocnici, poznáme to všichni, že je potřebujeme." Hlavně popřála hodné pacienty. "To já teda nikdy nejsem," smála se Heidi Janků. Dále vystoupila zpěvačka Renata Drössler, Míša Nosková, Markéta Konvičková, Kamila Nývltová, Klára Kolomazníková, Jana Yngland Hrušková, Bohuš Matuš či Martin Maxa.

"Je to nyní náročné. Studium, modeling a byla jsem nyní v USA zdokonalovat svou angličtinu," prozradila během večera Miss Junior Tereza Řehořová. Muž roku 2013 Tonda Beránek skončil v posteli se sestřičkami, které na něm zkoušely úkol z ošetřovatelství. Dalším úkolem sestřiček byla módní přehlídka zdravotních oděvů od firmy Zdravtex. Sestřičky předvedly v rámci večera šaty od butiku Saxana Náchod a Baobab Police nad Metují.

"Celá akce je především pro zdravotní sestřičky, jako poděkování za jejich náročnou a obětavou práci," říká David Novotný. Generální ředitel Batist Medical Tomáš Mertlík nakonec předal výtěžek pro Hospic Anežky České v Červeném Kostelci a pro Oblastní charitu Červený Kostelec.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře