Úterý 23.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba V pátek začne metalová veselice MetalGate Czech Death Fest

V pátek začne metalová veselice MetalGate Czech Death Fest

seznam článků
V pátek začne metalová veselice MetalGate Czech Death Fest
Strana 2
Všechny strany

metalT

Minulý ročník byl v anketě tvrděrockových publicistů Břitva 2012 oceněn třetím místem v kategorii Koncert roku. Jubilejní pátý ročník české metalové veselice MetalGate Czech Death Fest se na tradičním místě v Autocampu Brodský v Červeném Kostelci koná v pátek a v sobotu.

Festivalová dramaturgie má již oba své headlinery. Po nešťastném výpadku kapely Equilibrium se nám podařilo sehnat náhradu více než důstojnou, a to konkrétně švýcarské black-industrial mágy SAMAEL, kterým bude patřit prime time prvního festivalového dne, a kteří tak doplňují německou thrash metalovou legendu DESTRUCTION, která ovládne sobotní program.

Pracujeme na tom, aby, jak je již zvykem, proběhly na místě rovněž autogramiády s oběma headlinery. Do festivalového line-upu dále přibyl vítěz čtvrtého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre, tedy liberecká rock-metalová kapela NOBODY KNOWS, na jejíž vystoupení se můžete těšit v rámci sobotního programu.

Tímto je tedy dramaturgie, čítající 30 kapel z domácí i světové metalové scény kompletní. Kromě již zmíněných se můžete těšit na Brazilce itSELF, Australany CAPTAIN CLEANOFF, či německé posly temnot CTULU. Z domácí scény pak na DEBUSTROL, ATARI TERROR, INSANII, TORTHARRY, LOCOMOTIVE, FDK, MINORITY SOUND, INGROWING nebo PANYCHIDU.

Sledujete-li festivalové stránky, případně FB profil MetalGate Czech Death Fest, jistě víte o komixové sérii mapující historii našeho festivalu. Tato se již rapidně blíží ke svému závěru, nicméně pokud se Vám zalíbila, tak vězte, že ji plánujeme vydat i v tištěné verzi ideálně tak, abyste si ji mohli koupit právě na pátém MG CDF ve stánku s festivalovým merchem!

Dále se můžete těšit na pohodové prostředí Campu Brodský a chybět nebudou ani pivní speciality od partnerského pivovaru Primátor. Festivalový předprodej jede na plné obrátky. Momentálně si můžete zakoupit emisi vstupenek v ceně 590 korun, a to jak v Tortharry shopu, tak v MetalGate e-shopu, v předprodejních sítích Ticketstream a Ticketportal, a rovněž na vybraných místech osobně.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře