Pátek 12.červenec 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Poznejte zcela novou Kamilu Nývltovou

Poznejte zcela novou Kamilu Nývltovou

seznam článků
Poznejte zcela novou Kamilu Nývltovou
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Všechny strany

kam1Trutnovská rodačka Kamila Nývltová se rozhodla vymanit ze "škatulky" muzikálové zpěvačky. Na koncertu s hvězdnými hosty při příležitosti svých 25. narozenin představí 13. června zbrusu nový singl a videoklip a již nyní zveřejnila své nejčerstvější fotografie v novém odvážném a sexy stylu.

V nové písni a videoklipu Jsem to já se Kamila představí ve zcela jiné podobě, než na jakou jsou zvyklí příznivci jejích početných úspěšných muzikálových rolí. Píseň, jejímiž autory jsou Ondřej Bartoš (hudba) a Petra Cvrkalová (text), se nese v tanečním stylu spojujícím prvky popu a R&B, a videoklip v režii Michaela Kaboše ukáže, že Kamila rozhodně není "jen" něžná muzikálová princezna, ale také pěkná dračice.

Tomáš Smička pro videoklip připravil choreografii, kterou svou přítelkyni rozhodně nešetří. V klipu se kromě mnohem odvážnější Kamily, než jakou zatím známe, můžeme těšit také na skvělé tanečníky, zajímavé efekty a originální prostředí. Zbrusu nový a zcela jiný singl Kamily Nývltové produkuje studio Daniel Hádl a klip k ní vzniká ve spolupráci se společností Silencio.

Píseň i videoklip budou poprvé k vidění na narozeninovém koncertu, který se koná 13. června od 20 hodin v The Loop Jazzu Clubu na Občanské plovárně v Praze. Kromě oslavenkyně a již zmíněného křtu singlu a klipu na hosty čeká Daniel Hůlka, Marian Vojtko, Václav Noid Bárta, Josef Vágner a Marek Relich. Chybět nebude také exkluzivní jazzové vystoupení KAMILA & PETR BENEŠ TRIO. Večerem, nabitým skvělou hudbou, zábavou a jiskřivou atmosférou, bude provázet moderátor Jan Křehla.

Na koncertě se Kamila poprvé představí ve svém zcela novém stylu, na kterém se podílí její osobní vizážistka Marta Šantorová. V novém videoklipu se pak můžeme těšit na nevšední líčení, které doplní extravagantní kostýmy od Stana Steinera.

Kromě koncertu, nového singlu a videoklipu si Kamila Nývltová již nyní ke svým blížícím se narozeninám nadělila exkluzivní fotografie v sexy stylu pin-up, ladícím s jejím celkovým přerodem. Na fotografiích od Anety Kupcové je vidět, že na sobě Kamila skutečně intenzivně pracuje a je mnohem odvážnější, než bychom díky jejím něžným muzikálovým rolím čekali.

"Muzikály miluju a rozhodně se svým působením v nich nekončím," říká Kamila Nývltová a dodává: "Chci ale také zapracovat na sólové dráze a představit i své další stránky. Na koncertu v Občanské plovárně poprvé představím ´novou Kamilu´ a celý večer se ponese ve stylu, který je mi blízký a ve kterém mě budete vídat čím dál častěji. Poznáte mě tedy nejen v mojí jemnější muzikálové poloze, ale také v mém osobním a barvitějším stylu. Taneční, R&B, zábavná, trochu divoká a, jak doufám, sexy – taková bude má narozeninová show."

A nezbývá než dodat, že taková je také celá nová Kamila Nývltová.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře