Pátek 21.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Porota soutěže Česko zpívá 2015 bude opět odborná a hvězdná

Porota soutěže Česko zpívá 2015 bude opět odborná a hvězdná

seznam článků
Porota soutěže Česko zpívá 2015 bude opět odborná a hvězdná
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Všechny strany

ces1Již jen do konce tohoto měsíce mají začínající zpěváci možnost hlásit se do stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá 2015, a získat tak šanci předvést svůj talent před odbornou a hvězdnou porotou. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2015.

Talentovaným soutěžícím dává soutěž velkou šanci splnit si sen o pěvecké kariéře, a zařadit se tak po bok úspěšných účastníků předchozích ročníků soutěže, jako jsou například Eva Matějovská, Michal Horák, Michal Šeps, Diana Kalashová či Markéta Konvičková. Mezi nejaktuálnějších úspěchy soutěžících Česko zpívá patří například účinkování Josefa Feča a Veroniky Mertové v muzikálu The Addams Family.

Pěvecké výkony soutěžících hodnotí odborná porota, složená již tradičně z producentů, manažerů, hudebních profesionálů a celebrit. Jako každý rok, i letos v ní zasednou odborníci a známé tváře, populární osobnosti české hudební scény. Svou účast v porotě již 9. ročníku soutěže potvrdili mimo jiné zpěváci Marian Vojtko, Bohouš Josef, Josef Vágner, Zdeněk Podhůrský a Marek Relich, který je mimo jiné úspěšným účastníkem dvou dřívějších ročníků Česko zpívá (finalista Česko zpívá 2011 a Česko zpívá 2012 v kategorii Sólisté 15 - 26 let), skladatel a muzikant Petr Bende, zpěvačka Renata Drössler, moderátorka Nicol Lenertová, company manažer a produkční Hudebního divadla Karlín Tomáš Böhm, produkční FTV Prima Stanislav Běle, hudební producent Milan Herman, profesionální tanečník Tomáš Smička a odborný zástupce české tiskové a informační agentury ČTK Roman Jireš. V porotě samozřejmě nebude chybět ani patronka soutěže, sólistka Hudebního divadla Karlín, divadla Broadway a divadla Hybernia v Praze Kamila Nývltová.

Do soutěže Česko zpívá 2015 se mohou zájemci přihlásit pomocí jednoduché elektronické přihlášky, kterou naleznou na stránkách soutěže. Jsou zde také kompletní pravidla. Přihlašovat se lze do jedné ze tří věkových kategorií: 9 - 14 let, 15 - 26 let a nad 26 let.

Nejúspěšnější účastníci soutěže se mohou těšit na atraktivní výhry v podobě mimo jiné studiové nahrávky, profesionálních fotografií, poradenství v oblasti hudební produkce, zastoupení uměleckou agenturou, originální kované sošky z dílny uměleckého kováře a hodnotných věcných cen od partnerů soutěže.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře