Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Osobnosti českého showbyznysu stráví léto s dětmi a mladými lidmi na táboře

Osobnosti českého showbyznysu stráví léto s dětmi a mladými lidmi na táboře

seznam článků
Osobnosti českého showbyznysu stráví léto s dětmi a mladými lidmi na táboře
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Všechny strany

Cvičné rozhovory na kameru

Oblíbená pěvecká soutěž pro začínající zpěváky ČESKO ZPÍVÁ, která má za sebou již 12. úspěšných ročníků a jejíž patronka je sólová a muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová, představila letošní novinku a to CAMP 2019. Hudebně a tanečně vzdělávací tábor pro děti a mladé lidi ve věku od 10 do 26 let.

"Myšlenka na camp nás napadla právě při organizaci soutěže Česko zpívá, která podporuje pěvecký talent, soutěžící při ní získají cenné zkušenosti a setkají se s osobnostmi českého showbyznysu. Chtěli jsme vytvořit projekt, kde bychom se mohli mladým zpěvákům ještě více věnovat a pracovat s nimi, rozvinout nadání, vyzdvihnout jejich silné stránky, upozornit na zbytečné chyby apod., a tak vznikl nápad na letní camp," prozradila zpěvačka Kamila Nývltová.

Camp se uskuteční 7. – 13. července 2019 v Pensionu Radvanice v krásném prostředí Jestřebích hor ve východních Čechách. Účastníky čeká týden plný aktivit ale i zábavy: pěvecké a hudební workshopy (technika zpěvu, interpretace, přednes, práce s mikrofonem, rytmická cvičení, bubenický workshop), hodiny tance, kurz líčení, sportovní tréninky, kurz komunikace včetně cvičných rozhovorů na kameru, profesionální focení, zážitkové a interaktivní hry, … Vše vyvrcholí závěrečným koncertem, který proběhne 13. července ve Společenském centru UFFO v rámci akce Trutnovské hudební léto.

"Workshopy a kurzy povedou odborníci a osobnosti z českého showbyznysu. Jsem moc ráda, že naši nabídku stát se součástí campu a předat zkušenosti mladým talentům přijala mimo jiných zpěvačka Renata Drössler, profesionální tanečnice Daniela Lebedová Křehlová, hudební skladatel Tomáš Živor, bubeník a perkusista Stanislav Vít, producent Milan Herman, make-up artist Marta Šantorová Rajohnson, moderátorka Hitrádia Černá Hora Martina Adamů," vyjmenovává Kamila.

V závěru Kamila dodává: "Už se moc těším. Bude to týden hudby, zpěvu a taneční zábavy! A samozřejmě zbude čas i na odpočinek a zábavné hry, abychom se všichni skamarádili a vládla skvělá pohodová atmosféra. Takže pokud hledáte skvělý plán na prázdniny, máme pro vás tento tip."

Kamila se aktuálně věnuje kromě příprav na camp své sólové dráze. V polovině března představila nový singl a videoklip k písni "Sedmnáct". Hudbu složil Josef Vojtek (frontman skupiny Kabát), text napsala Patricie Fuxová a režie klipu se ujal Václav Noid Bárta. V klipu si zahrál také bývalý fotbalista Marek Jankulovski.

Pořadatelem campu je spolek TŠ Bonifác, z. s., který za dobu své 24leté existence úspěšně zrealizoval již celou řadu volnočasových, táborových i mezinárodních projektů pro děti a mládež.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře