Neděle 23.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Jaroměřský taneční klub TAK Dance se veze na zlaté vlně

Jaroměřský taneční klub TAK Dance se veze na zlaté vlně

seznam článků
Jaroměřský taneční klub TAK Dance se veze na zlaté vlně
Strana 2
Všechny strany

takjaromDalší povedený soutěžní měsíc byl pro taneční klub z Jaroměře TAK Dance únor 2014. V tomto měsíci se konaly tři soutěže a řada zlatých medailí je toho důkazem. Jaroměřští zároveň otevřeli novou kapitolu a jeli soutěžit s novými začínajícími páry. Počet soutěžících párů se jim rozrostl na 18.

"Jde o páry všech věkových kategorií od Hobby Děti 1 přes páry z tanečních kurzů, tzv. kategorie E po Hobby Seniory. A opět jsme výrazně promluvili do příček nejvyšších. Nutno říci, že hned několik dalších párů na svou příležitost ještě čeká. Jsou mezi nimi i partnerky, které zatím nenašly vhodného partnera," vysvětlil vedoucí tanečního klubu Tomáš Chmel, který vede mladé tanečníky spolu se svojí manželkou Kačenkou.

Hned 1. února tančili členové klubu na soutěži O Kryštofa a Kryštůfka v Rychnově nad Kněžnou. "Soutěž je určená pouze pro začínající taneční páry, jako rozjezd do jejich soutěžní kariéry. Skvělé umístění našich párů potvrdilo dobré načasování a dobrou připravenost. Moc nás těší, že jsme mohli stejně jako v loňském roce přivést do Rychnova nové páry. A co se týče výsledků? Je to už jen a jen bonus. Nelze si přeci jen tak stoupnout na parket a stát, takže je to odměna hlavně pro všechny naše zúčastněné začínající páry," komentoval řadu prvních míst a finálových účastí Tomáš Chmel.

Také o týden pozděli na Únorovém Géčku v Hlinsku se dařilo. Podařil se unikát, kdy v jednom finále se sešly jenom páry z Jaroměře. Osm jaroměřských párů se předvedlo ve skvělém světle napříč všemi startovními kategoriemi, stejně jako na Zimní ceně TŠ Duha v České Lípě 23. února.

"Moc gratulujeme všem párům za celý měsíc, a to jak za spoustu umístění na bedně, dokonce několik zlatých medailí, ale i ostatním párům za vzornou reprezentaci jaroměřského společenského tancování. V březnu se opět chystáme soutěžit a to dokonce i na Slovensku," hodnotil soutěžní měsíc Tomáš Chmel.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře