Pátek 12.červenec 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Česko zpívá 2017 vyvrcholí finálovým galavečerem

Česko zpívá 2017 vyvrcholí finálovým galavečerem

seznam článků
Česko zpívá 2017 vyvrcholí finálovým galavečerem
Strana 2
Všechny strany

ceskoTV sobotu 8. dubna vyvrcholí letošní, již 11. ročník moderní pěvecké soutěže pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá finálovým galavečerem, při kterém se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. Chybět nebudou zajímaví hosté a atraktivní doprovodný program.

V trutnovském společenském centru UFFO proběhnou 7. dubna 2017 semifinále v kategorii Sólisté 9 - 14 let, Sólisté 15 - 26 let a finále Sólisté 9 - 14 let. Následující den pak celá soutěž Česko zpívá 2017 vyvrcholí veřejným finálovým galavečerem s pěveckou show finalistů vyšší věkové kategorie (Sólisté 15 - 26 let), ve které se rozhodne o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. Jednou ze žhavých letošních novinek soutěže je účast zpěvačky Leony Machálkové v odborné porotě, kde zasednou třeba také zpěvačka Marcela Březinová, zpěvák Zdeněk Podhůrský nebo hudební producent Milan Herman.

Na 11. finálový galavečer soutěže Česko zpívá 2017, který začíná v 17 hodin, si zájemci mohou již nyní zakoupit vstupenky v online předprodeji. Kromě vystoupení talentovaných zpěváků na diváky čeká atraktivní doprovodný program a celá řada zajímavých hostů. Těšit se mohou mimo jiné na vystoupení zpěvačky a patronky soutěže Kamily Nývltové a zpěvačky Leony Machálkové nebo na originální bubenickou show Tokhi & the Groove Army.

Pěveckou soutěž Česko zpívá vyhlašuje spolek TŠ Bonifác, z. s. a organizuje ji reklamní a umělecká agentura ART PRESTO s.r.o. Soutěž již několik let probíhá pod záštitou starosty města Trutnova a poslance Ivana Adamce a za podpory ředitele společenského centra pro kulturu a volný čas UFFO Trutnov Libora Kasíka. Mezi hlavní partnery patří Hotel Patria Trutnov, společenské centrum UFFO či město Trutnov.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře