Pondělí 26.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Hudba Česko zpívá 2015 má své vítěze! 9. ročník soutěže vyvrcholil slavnostním galavečerem v Trutnově

Česko zpívá 2015 má své vítěze! 9. ročník soutěže vyvrcholil slavnostním galavečerem v Trutnově

seznam článků
Česko zpívá 2015 má své vítěze! 9. ročník soutěže vyvrcholil slavnostním galavečerem v Trutnově
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Všechny strany

1-Vítězky kategorie Sólisté 9-14 letSlavnostním finálovým galavečerem s účastí mnoha známých osobností vyvrcholil o víkendu v Trutnově již 9. ročník celostátní pěvecké soutěže s mezinárodní účastí Česko zpívá. 17. a 18. dubna 2015 proběhla ve Společenském centru UFFO semifinálová a finálová kola, a po těchto dvou dnech nabitých mladými talenty, těžkým rozhodováním poroty a hvězdným doprovodným programem nyní již známe vítěze ve všech kategoriích.

V pátečním semifinále se dopoledne 85 mladých talentů utkalo o postup do finále, v odpoledních hodinách pak proběhlo Finále I v kategoriích Sólisté 9 – 14 let a Sólisté nad 26 let. Celkovou vítězkou kategorie Sólisté 9 – 14 let se v 9. ročníku soutěže Česko zpívá stala Táňa Zatloukalová. Druhé místo si vybojovala Markéta Zdeňková a na třetí pozici stanula Denisa Grmolcová. Vítězem kategorie Sólisté nad 26 let se stal Tomáš Trávník, druhé místo vybojovala Jana Eichmeierová a třetí Petra Hájková.

V sobotu celá soutěž vyvrcholila Finále II, pěveckou show finalistů střední věkové kategorie (Sólisté 15 – 26 let), ve které se rozhodlo o nejvyšších příčkách celkového umístění v soutěži. 1. místo v Česko zpívá 2015 v kategorii Sólisté 15 – 26 let získala Eliška Rezková. Na druhém stanula Natálie Nehasilová a na třetím Zuzana Vovsová.

V semifinálové porotě a v porotách finálových zasedli mimo jiné hudební producent a manažer Milan Herman, zpěváci Josef Vágner, Marek Relich a Lukáš Kumpricht, zpěvačka Renata Drössler, ředitel soutěže Muž roku ČR a SR David Novotný, zpěvák Bohouš Josef, ředitelka soutěže Iveta Nývltová a samozřejmě patronka soutěže, zpěvačka Kamila Nývltová. V mediální porotě rozhodovali o vítězích mimo jiné profesionální fotograf Tilen Vajt, zpěvačka a moderátorka Lucy Junk a odborný zástupce ČTK Roman Jireš. VIP porotu tvořili mimo jiné Mgr. Ivan Adamec, starosta města Trutnov, JUDr. Luboš Richter, ředitel společnosti ALFAVITA, s.r.o., Mgr. Soňa Marková, poslankyně parlamentu ČR, Hana Mládková, ředitelka hotelu Patria Trutnov a Tomáš Kubík, sales marketingový manažer společnosti ROLAND CZ.

Kromě hlavních cen byla udělena také významná Cena internetu, ve které pro své favority hlasovala veřejnost prostřednictvím SMS zpráv na základě video-záznamů pěveckých výkonů všech soutěžících z výběrového kola, které se uskutečnilo 2. března 2015 v Praze. Videa byla umístěna na webu organizátora soutěže, agentury Art Presto, a na YouTube. Vítězkou se stala Adriana Sojáková. Nechyběly také Ceny diváků v jednotlivých věkových kategoriích. Vítěze volili svým hlasováním přítomní diváci. Uděleny byly též Ceny společnosti Talent Company, jejichž výherci získali poukazy na letní tábor společnosti Talent Company a v neposlední řadě i letos proběhla také zvláštní rozhlasová kategorie soutěže Česko zpívá (Cena Českého rozhlasu).

Finálový galavečer proběhl v naprosto skvělé atmosféře, které přispěl také starosta Města Trutnov Mgr. Ivan Adamec, který na pódiu přislíbil podporu a záštitu příštího, již 10. jubilejního ročníku soutěže, a také klienti občanského sdružení Malý princ, agentury pro komplexní péči o zdravotně postižené sídlící v Úpici, kteří byli v rámci spolupráce pořadatelů soutěže a občanského sdružení na soutěžní kola pozváni.

V rámci nabitého doprovodného programu akce, kterou provázeli moderátoři Lucie Peterková a Jakub Schmidt, vystoupili v průběhu dvoudenního semifinálového a finálového "maratonu" mimo jiné Kamila Nývltová, Marian Vojtko, Marek Relich, Renata Drössler, Michal Horák, Petr Bende, soubory taneční školy Bonifác a vítězka Ceny Českého rozhlasu Česko zpívá v roce 2012 Eva Matějovská.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře