Pátek 19.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Ve východočeském derby Náchod prohrál ve Dvoře Králové nad Labem

Ve východočeském derby Náchod prohrál ve Dvoře Králové nad Labem

Email Tisk PDF
seznam článků
Strana 2
Všechny strany

nachfFotbalisté Náchoda v neděli prohráli v 6. kole divizní soutěže na hřišti Dvora Králové nad Labem 3:1. Náchod je se šesti body na 13. místě tabulky.

Dvůr Králové nad Labem – FK Náchod 3 : 1 (2 : 1)

Východočeské derby začali lépe hosté. V 6. minutě zahrávali Náchodští rohový kop, Jimmy si na penaltě odstoupil od svého strážce a hlavou do protipohybu brankáře otevřel skóre zápasu – 0:1. O deset minut později se Malý pomocí narážeček dostal až do zakončení, jenže trefil jen dobře postaveného brankáře Dvora Králové. O dvě minuty později domácí centrovali z levé strany, Baláž míč vyrazil jen k volnému Otradovskému, jenž mu ho vrátil do sítě – 1:1. Ve 20. minutě domácí křížnou ranou vystrašili Baláže, pokus ale šel mimo tyče. Za další dvě minuty Jimmyho špatná přihrávka stála u zrodu protiakce Dvora, po níž zvonilo za Balážem břevno. Po půl hodině hry se hosté dožadovali penalty a vyloučení domácího brankáře, který podle jejich mínění hrál rukou mimo vápno, sudí však přání Náchoda nevyslyšel. Ve 37. minutě domácí přenesli hru na roh náchodského velkého vápna, odkud domácí hráč prodloužil do vápna, kde Janouch usměrnil míč do sítě – 2:1. O chvíli později udržel hosty ve hře fantastickým zákrokem Baláž, který vyrazil střelu z malého vápna.

Deset minut po změně stran nebezpečně centroval hostující Simon, domácí však tuto šanci odvrátili a o chvíli později navíc sami udeřili. V 58. minutě si Náchodští špatně rozebrali hráče Dvora při rohovém kopu a Otradovský z malého vápna prostřelil Baláže – 3:1. V 67. minutě domácí odvrátili příležitost Simona, hra se přelila na stranu Náchoda, kde Baláž vyráží šanci domácích na roh. Čtvrt hodiny před koncem se do Kábrtova centru položil Zinke, jehož volej ale domácí brankář vyrazil.

Sestava FKN: Baláž, Malý (21. Moravec), Rompotl, Rolko (71. Brich), Punar, Simon, Hable, Kábrt, Petr (59. Omovie), Zinke, Jimmy (77. Panenka)

obrazek_10

Přidat komentář

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek