Pondělí 29.duben 2024

Jste zde: Sport Fotbal V předkole poháru schytali fotbalisté Jaroměře debakl od Trutnova

V předkole poháru schytali fotbalisté Jaroměře debakl od Trutnova

Email Tisk PDF
seznam článků
Strana 2
Všechny strany

mlejnekV předkole poháru Fotbalové asociace České republiky prohrál FK Jaroměř s Trutnovem 6:0.

MFK Trutnov - FK Jaroměř 6 : 0 (5 : 0)

Jaroměř zajížděla na hřšitě MFK Trutnov s odhodláním poprat se o co nejlepší výsledek. Výsledkem však bylo kruté vystřízlivění. V 5. minutě přišel centr zleva na Tauchmana a jeho střela olízla břevno Ondráčkovy branky. V 6. minutě mohl postupovat Exnar na domácí branku, ale byl v poslední chvíli faulován. V 10. minutě přišel míč za obranu Jaroměře na mohutného Kejzlara, Ondráček neodhadl výběh a byla z toho první branka - 1:0. Ve 29. minutě uklouzl Ruprich a Kejzlar si sám před Ondráčkem věděl rady - 2:0. Tyto dvě chyby Jaroměř značně vykolejily a začala ztrácet balóny. Ve 31. minutě měl šanci Holubec, ale nedal. Ve 39. minutě přišel o míč Krahulec a Marks lehce skóroval 3:0. Hned v další minutě přišla další hrubá chyba v obraně Jaroměře a Petr Holubec zvýšil vedední svého týmu - 4:0. Jaroměř byla v tuto chvíli na ručník. Dílo zkázy dokonal dnes pro Jaroměř nezastavitelný Kejzlar, když si odstavil Čenovského a lehce skóroval a zkompletoval tak svůj hatrick - 5:0.

Do 2. poločasu šla Jaroměř s cílem neinkasovat a naopak nějaký gól vstřelit. Ve 47. minutě přihrál Bano na Exnara, ovšem jeho střele scházela potřebná razance. V 55. minutě střílel nebezpečně Tauchman, ale Ondráček vyrazil jeho střelu na břevno. Jaroměř poté měla v rozmezí pěti minut dvě slibné šance, ale střely Vladeky a Kašajíka neuspěly. V 83. minutě byl faulován ve vápně Horák a k nařízené penaltě se postavil Martin Kilevník. Jeho střelu k pravé tyči však brankář Štastný vyrazil. V 90. minutě přišla další chyba při rozehrávce Jaroměře, a šestý gól do sítě Jaroměře vstřelil Kamitz - 6:0.

Jaroměř nezačala zápas špatně, ale dnes jí srazily hrubé individuální chyby při rozehrávce a bránění. Zkušený soupeř těchto chyb dokázal využít, a tak se zrodila vysoká a zasloužená prohra Jaroměře. Je dobře, že takováto "facka" přišla včas a někteří hráči si uvědomí, o čem bude divizní soutěž...

Branky: 10. Kejzlar, 29. Kejzlar, 39. Marks, 40. Holubec P., 44. Kejzlar, 90. Kamitz

MFK Trutnov: Šťastný - Křižovič, Horák, Kovář, Makovský (78. Mařas) - Čech J. (61. Kamitz), Marks, Tauchman (81. Kancok), Holubec J. (67. Tobiáš) - Kejzlar (85. Klossovski), Holubec P.

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Ruprich, Krahulec, Čenovský (67. Častvaj) - Kilevník, Holub, Michálek (46. Michek), Bano (75. Valášek) - Kašajík (67. Böhm), Exnar (61. Vladeka)