Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal V předkole poháru schytali fotbalisté Jaroměře debakl od Trutnova

V předkole poháru schytali fotbalisté Jaroměře debakl od Trutnova

Email Tisk PDF
seznam článků
V předkole poháru schytali fotbalisté Jaroměře debakl od Trutnova
Strana 2
Všechny strany

mlejnekV předkole poháru Fotbalové asociace České republiky prohrál FK Jaroměř s Trutnovem 6:0.

MFK Trutnov - FK Jaroměř 6 : 0 (5 : 0)

Jaroměř zajížděla na hřšitě MFK Trutnov s odhodláním poprat se o co nejlepší výsledek. Výsledkem však bylo kruté vystřízlivění. V 5. minutě přišel centr zleva na Tauchmana a jeho střela olízla břevno Ondráčkovy branky. V 6. minutě mohl postupovat Exnar na domácí branku, ale byl v poslední chvíli faulován. V 10. minutě přišel míč za obranu Jaroměře na mohutného Kejzlara, Ondráček neodhadl výběh a byla z toho první branka - 1:0. Ve 29. minutě uklouzl Ruprich a Kejzlar si sám před Ondráčkem věděl rady - 2:0. Tyto dvě chyby Jaroměř značně vykolejily a začala ztrácet balóny. Ve 31. minutě měl šanci Holubec, ale nedal. Ve 39. minutě přišel o míč Krahulec a Marks lehce skóroval 3:0. Hned v další minutě přišla další hrubá chyba v obraně Jaroměře a Petr Holubec zvýšil vedední svého týmu - 4:0. Jaroměř byla v tuto chvíli na ručník. Dílo zkázy dokonal dnes pro Jaroměř nezastavitelný Kejzlar, když si odstavil Čenovského a lehce skóroval a zkompletoval tak svůj hatrick - 5:0.

Do 2. poločasu šla Jaroměř s cílem neinkasovat a naopak nějaký gól vstřelit. Ve 47. minutě přihrál Bano na Exnara, ovšem jeho střele scházela potřebná razance. V 55. minutě střílel nebezpečně Tauchman, ale Ondráček vyrazil jeho střelu na břevno. Jaroměř poté měla v rozmezí pěti minut dvě slibné šance, ale střely Vladeky a Kašajíka neuspěly. V 83. minutě byl faulován ve vápně Horák a k nařízené penaltě se postavil Martin Kilevník. Jeho střelu k pravé tyči však brankář Štastný vyrazil. V 90. minutě přišla další chyba při rozehrávce Jaroměře, a šestý gól do sítě Jaroměře vstřelil Kamitz - 6:0.

Jaroměř nezačala zápas špatně, ale dnes jí srazily hrubé individuální chyby při rozehrávce a bránění. Zkušený soupeř těchto chyb dokázal využít, a tak se zrodila vysoká a zasloužená prohra Jaroměře. Je dobře, že takováto "facka" přišla včas a někteří hráči si uvědomí, o čem bude divizní soutěž...

Branky: 10. Kejzlar, 29. Kejzlar, 39. Marks, 40. Holubec P., 44. Kejzlar, 90. Kamitz

MFK Trutnov: Šťastný - Křižovič, Horák, Kovář, Makovský (78. Mařas) - Čech J. (61. Kamitz), Marks, Tauchman (81. Kancok), Holubec J. (67. Tobiáš) - Kejzlar (85. Klossovski), Holubec P.

FK Jaroměř: Ondráček - Horák, Ruprich, Krahulec, Čenovský (67. Častvaj) - Kilevník, Holub, Michálek (46. Michek), Bano (75. Valášek) - Kašajík (67. Böhm), Exnar (61. Vladeka)

Foto Václav Mlejnek, zdroj www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře