Sobota 20.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal V historickém zápase jaroměřský fotbalový tým prohrál

V historickém zápase jaroměřský fotbalový tým prohrál

Email Tisk PDF
seznam článků
V historickém zápase jaroměřský fotbalový tým prohrál
Strana 2
Všechny strany

jaromV historickém zápase nastoupil v neděli jaroměřský fotbalový tým. Po 41 letech v celostátní soutěži, v divizi C, proti svému prvnímu soupeři Kutné Hoře, a to na jeho stadiónu, prohrál FK Jaroměř 3:1.

První poločas se ujala aktivity Sparta Kutná Hora. V páté minutě začal prudký útok domácích a po řadě hlaviček Ondráček zabodoval. V 8. minutě se opět opakoval útok domácích, následovalo několik rohových kopů a při tom posledním hlavou zakončil domácí Milan Antoš - 1:0. V 11. minutě po výhodě střílel Libor Křelina přímo na bránu, Svoboda chtěl vyskočit na hlavičku, jenže míč letěl moc vysoko a skončil v bráně - 2:0. V 15. minutě Exnar mohl jít sám na brankáře, jenže ho o míč stačil obrat soupeř. Ve 21. minutě vyskočil Čenovský a současně s ním i soupeř a kolenem trefil Čenovského do zad a ten skončil s bolestivým zraněním na zemi. Ve 29. minutě dostal žlutou kartu kapitán domácích Wolf za podražení Exnara. O minutu později pronikl opět Křelina mezi naší obranou a Ondráček nechytil jeho střelu - 3:0. Ve 35. minutě Wolf fauloval na druhou žlutou, ale rozhodčí rozhodl na volný přímý kop. Ve 41. minutě šel opět Exnar sám na branku, střílel k pravé tyči, gólman vyrazil a poté následoval roh, který Jaroměř nevyužila.

Do druhého poločasu vstoupila Jaroměř útočně. V 52. minutě Čenovský fauloval a volný přímý kop mířil přímo do rukou Ondráčka, který vyrazil. Vzápětí opět domácí doráželi, ale Ondráček byl na místě. V 60. minutě Bano nahrával Exnarovi, Franc fauloval Exnara na hranici pokutového území, měla se pískat penalta, ovšem rozhodčí ukázal na volný přímý kop. Kopal ho Bano, který těsně minul branku domácích. V 72. minutě, když na hřiště přišel Škoda, hned se zapojil do hry a nahrál na Exnara, gólman soupeřovu střelu odrazil. V 73. minutě nahrál Ruprich Martinu Kilevníkovi, který svoji střelu proměnil v jedinou branku Jaroměře - 3:1. V 79. minutě mohla být penalta po zákroku na Kilevníka. Rozhodčí si ničeho nevšiml a hrálo se dál. V 84. minutě soupeř při výskoku fauloval Rupricha, volný přímý kop gólman domácích chytil.

Jan Holík, trenér Sparty Kutná Hora: Při hodnocení zápasu musím oddělit oba poločasy. Do soutěže jsme chtěli vstoupit dobře, což se nám podařilo. První poločas byl z naší strany herně lepší, což jsme vyjádřili i gólově. Hodně nám pomohly branky ze začátku utkání. Následně jsme po samostatném úniku přidali třetí branku. Soupeř hrozil ze zajištěné obrany a rychlým přechodem do brejků, což se nám částečně podařilo splnit a pokrýt. Ve druhém poločase nemůžeme být herně spokojení. Asi to bylo zapříčiněné počasím. Nicméně očekávám, že výkon ve druhém poločase bude lepší, než jsme předvedli.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Měli jsme v úvodu zápasu až příliš velký respekt k soupeři, který nás nemilosrdně potrestal ze standardních situací. S přibývajícími minutami se náš herní projev zlepšoval a ve druhém poločase jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem a po zásluze vstřelili premiérovou divizni branku. Dnes jsme prohráli, ale věřím, že jsme s týmem na správné cestě.

Sestava FK Jaroměř: Ondráček - Krahulec (86. Častvaj), Horák (86. Vladeka), Svoboda, Michek - Holub (K), Michálek (58. Bano), Kilevník - Kašajík (70. Ruprich), Exnar, Čenovský (65. Škoda)

Záznam zápasu.

Zdroj www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře