Čtvrtek 13.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal V dohrávce odloženého kola Náchod vyhrál v Semilech

V dohrávce odloženého kola Náchod vyhrál v Semilech

Email Tisk PDF

nachfot

Ve středu jel náchodský fotbalový tým k odloženému utkání 16. kola Divize C do Semil. Utkání se hrálo na přírodní trávě a domácí budili respekt, protože výkon, který předvedli před dvěma týdny v Náchodě na umělé trávě v mistrovském utkání proti Dvoru Králové (1 : 0), byl velice dobrý.

Semily - Náchod 0 : 4 (0 : 2)

Do zápasu vstoupil náchodský tým velice dobře a již v 1. minutě se mohlo měnit skóre kdy po chybě domácího beka Juraje Hrma, který má ligové zkušenosti, vnikl z pravé strany do velkého vápna Malý, ale jeho přihrávku na nabíhajícího Grosse srazilli domácí na rohový kop. Náchodské mužstvo bylo stále aktivní, velmi dobře napadalo domácí hráče, kteří měli velké problémy s rozehrávkou a v důsledku toho se dostali do několika velmi slibných šancí, které neproměnili. Góĺový účet Náchod otevřel ve 26. minutě kdy Rompotl adresoval výbornou přihrávku Grossovi, ten míč zatáhl do velkého vápna domácích a stříleným centrem ve skrumáži před domácí bránou našel Kuťáka, který tento centr usměrnil do brány, 0 : 1. Další gólová akce Náchoda se zrodila ve 30. minutě, kdy Malý na sebe navázal dva domácí obránce, přihrávku, která na něho směřovala výborně "pustil" na za ním nabíhajícího Grosse, který před vybíhajícím domácím gólmanem nezištně přihrál nabíhajícímu Kuťákovi, který míč "uklidil" do prázdné brány, 0 : 2. Do konce 1. poločasu Náchodští diktovali tempo hry a domácí se nedostali do žádné šance a do kabin se odcházelo s nadějným stavem 0 : 2.

Po změně stran provedli domácí ve své sestavě dvě změny, které jejich hru znatelně oživily. Ve 46. minutě náchodští hráči byli ještě asi v kabině a domácí se dostali do své první a zároveň poslední šance, ale domácí Buček netrefil bránu a tak stav zůstal nezměněn. Toto mělo být varování pro náchodské hráče, ale do 52. minuty se nedařilo nápor domácích otupit. Po tomto čase Náchod postupně hru vyrovnal a opět převzal otěže zápasu. Toto vyvrcholilo v 57. minutě kdy Ondřej Nejman zahrával rohový kop, který byl nařízen po předchozí akci a tyči Simona. Na jeho centr si ve skrumáži před domácí bránou naběhl Faltus, který vystřídal ve 48. minutě Kuťáka, a zvýšil vedení na 0 : 3. Vstřelená branka náchodské hráče definitivně uklidnila a domácí byli odevzdaným soupeřenm. V 77. minutě po akci, která začala u Malého, přes Srkala a Punara, který se ve vápně uvolnil, byl sražen a při ponechané výhodě Faltus uklidil míč do prázdné brány a upravil tak stav utkání na konečných 0 : 4 pro náchodský tým.

Sestava FK Náchod: Baláž; Nejman O.; Kudláček; Hubka; Rompotl; Simon (64´- 3 Šulc); Srkal; Hubička; Gross (73´- Punar); Malý; Kuťák (48´- Faltus)

Branky: 26',30' Kuťák, 57',77' Faltus

Foto archiv FK Náchod, zdroj www.fknachod.cz

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře