Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Trápení Jaroměře pokračuje. Už pět zápasů nevstřelila branku

Trápení Jaroměře pokračuje. Už pět zápasů nevstřelila branku

Email Tisk PDF
seznam článků
Trápení Jaroměře pokračuje. Už pět zápasů nevstřelila branku
Strana 2
Všechny strany

jharVe 12. kole divize C prohrála Jaroměř v Trutnově 4:0. Byl to již pátý zápas v řadě, ve kterém nevstřelila branku.

MFK Trutnov - FK Jaroměř 4 : 0 (1 : 0)

Branky: 6. Kejzlar, 66. Landyš, 68. Tauchman, 80. Holubec J.

MFK Trutnov: Štastný - Tobiáš, Horák, Makovský (84. Kancok), Kamitz (81. Navrátil) - Čech, Marks, Tauchman, Holubec P. - Kejzlar (72. Duch), Landyš (66. Holubec J.)

FK Jaroměř: Ondráček (46. Kořen) – Michek (70. Beneš), Holub (K), Michálek, Čenovský - Exnar, Krahulec (66. Častvaj), Kilevník, Horák (80. Mertlík), Škoda - Bano

Jaroměř začala utkání v Trutnově nebojácně a dobře. V 6. minutě ale přišel trestný kop Holubce, který vyrazil Ondráček pouze před sebe, kde nikým nekrytý Kejzlar dorazil do prázdné branky - 1:0. Jaroměř tento gól nevykolejil a dál se snažila hrát fotbal. Ve 31. minutě postupoval z pravé strany na branku domácích Škoda. Na druhé straně měl volného Exnara, ale zvolil střelu k tyči, kterou však gólman Šťastný chytil. Ve 37. minutě kopala Jaroměř roh, který se dostal na zadní tyč až ke Škodovi, který ho vrátil před vápno. Tam byl úplně volný Horák, který však míč do úplně prázdné branky ve skluzu nedokázal dopravit. Ve 40 min.utě vysunul Holubec ideálně Tauchmana, ale Ondráček včas vyběhl a šanci zneškodnil.

Do druhého poločasu vstoupila Jaroměř bez zraněného Ondráčka, ale s odhodláním s výsledkem něco udělat. To se jí v úvodu druhého poločasu i dařilo, ale několik dobrých přečíslení nedokázala přetavit v gólovou šanci, kdy finální nahrávce chyběl vždy opravdu jen kousíček. V 64. minutě vyvezl míč Horák a přihrál Čechovi, toho však vychytal Kořen. Poté přišla pasáž zápasu, která ho bohužel pro Jaroměř definitivně rozhodla. V 66. minutě šli domácí do brejku, Tauchman vystřelil do břevna a Landyš dorazil míč do úplně prázdné branky - 2:0. O dvě minuty pak bylo ještě hůř. V 68. minutě domácí zakombinovali po chybě v rozehrávce Jaroměře a Tauchman si se svou šancí dokázal poradit - 3:0. Po tomto třetím gólu pak již bylo na hřišti jen jedno mužstvo, a to domácí. V 75. minutě centroval domácí Duch na Čecha, jehož střelu však Kořen vyrazil. V 77. minutě měl další gólovku Holubec, ale Kořen byl opět na místě. V 80. minutě ztratila Jaroměř v nadějné situaci míč a přišel rychlý brejk domácích, který zužitkoval Jan Holubec, když elegantně přehodil vyběhnuvšího Kořena - 4:0. V 88. minutě mohla Jaroměř přece jen vstřelit branku. Beneš přenesl hru na Škodu, ten obešel domácího obránce a přihrál Exnarovi, jehož střelu však Štastný chytil.

Jaroměř odehrála velmi dobrý první poločas, kdy byla domácím překvapivě více než vyrovnaným soupeřem. Úvod druhého pokračovala v dobrém výkonu, nevyužila však několik nadějných protiútoků, což se domácím naopak povedlo, a tak během dvou minut, mezi 66. - 68. minutou zápas definitivně rozhodli ve svůj prospěch.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Bohužel jsme v utkání velmi brzy inkasovali, přesto jsme odehráli první půli podle mých představ. Začátek druhé půle přinesl několik situací, které volaly po gólu, ale nezvládli jsme finální fázi. Domácí byli v tomto ohledu mnohem efektivnější a závěr byl potom již plně v jejich režii.

Zdroj www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře