Úterý 23.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Start do jarní části sezóny se divizním fotbalistům Náchoda nepovedl. Doma prohráli se Lhotou pod Libčany

Start do jarní části sezóny se divizním fotbalistům Náchoda nepovedl. Doma prohráli se Lhotou pod Libčany

Email Tisk PDF

libc111

První náchodský jarní zápas minulý týden v Semilech byl pro nekvalitní terén odložen a tak do druhé poloviny sezóny Náchod vstoupil v sobotu na domácím hřišti v Bělovsi proti týmu Lhoty pod Libčany. Po prohraném poločase Náchod prohrál i celý zápas 2 : 1.

FK Náchod – Sokol Lhota pod Libčany 1 : 2 (0 : 1)

Vstup do zápasu přitom domácí neměli vůbec špatný. Už v 7. minutě dostali výhodu trestného kopu z nebezpečné vzdálenosti, pokus kapitána Nejmana však našel střed branky a připraveného gólmana. O chvíli později zahrávali domácí od půlící čáry další trestný kop, Hubka našel dlouhým míčem nabíhajícího Šulce, jehož gólovou hlavičku vytěsnil mimo své tyče brankář Lhoty. Po nadějném úvodu se hra přesunula mezi obě vápna a začala se utápět v nepřesnostech. Na první branku se na umělé trávě v Bělovsi čekalo až do 38. minuty a většina z přítomných diváků z toho nadšená nebyla. Hosté podnikli rychlý kontr, přečíslili domácí obranu a syn bývalého náchodského trenéra Krejčíka vstřelil vedoucí gól Lhoty – 0 : 1. Domácí trenér na trefu hostí zareagoval posílením ofenzivy, do konce poločasu ale domácí nic nevymysleli.

Ze druhé půle uběhly necelé dvě minuty, když hosté zahrávali od půlící čáry standardní situaci. Dlouhý míč do vápna prodloužil hostující Michálek a Baláž v domácí brance byl krátký – 0 : 2. Z tvrdého direktu se domácí jen těžko sbírali a mohlo být ještě hůře, o chvíli později měl Baláž po další standardce Lhoty co dělat, aby neinkasoval potřetí. S přibývajícím časem se Náchodští stále více tlačili na půlku soupeře, v 62. minutě Malého centr našel na zadní tyči nabíhajícího Petra, jenž ve stoprocentní šanci selhal. Kýženého snížení se Náchod dočkal až v 88. minutě, kdy se po další standardní situaci prosadil hlavičkující Rompotl. Šanci vyrovnat dostali domácí v nastaveném čase, ale závar po rohovém kopu hosté odvrátili a i díky tomu si z Náchoda odvážejí tři body.

Sestava Náchoda: Baláž – Nejman, Kudláček, Hubka (46. Gross), Rompotl – Šulc (41. Malý), Hubička, Srkal, Petr (81. Punar) – Kuťák, Faltus.

Zdroj Michal Malý, FK Náchod

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře