Pátek 12.červenec 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Náchod vybojoval titul v krajském Poháru hejtmana

Náchod vybojoval titul v krajském Poháru hejtmana

Email Tisk PDF
seznam článků
Náchod vybojoval titul v krajském Poháru hejtmana
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

predavkapoharuDuelem dvou nejlepších celků letošního ročníku fotbalového krajského přeboru vyvrcholil letošní ročník Poháru hejtmana, který zorganizoval Krajský fotbalový svaz Královéhradeckého kraje. Souboj Náchoda a Libčan splnil papírové předpoklady. Diváci ve fotbalovém areálu ve Velkém Poříčí mohli sledovat zápas vysoké kvality, ve kterém až po penaltovém rozstřelu triumfovali náchodští fotbalisté 3:2.

Finálového duelu se zúčastnil i první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček, starosta Náchoda Jan Birke a předseda krajské fotbalové asociace Václav Andrejs. "Ve finále se utkaly dva nejlepší celky v regionu, což se promítlo i do průběhu celého zápasu. Oba týmy předvedly perfektní výkony. Náchodští fotbalisté vybojovali vítězství po penaltách, ke kterému jim srdečně gratuluji, ale musím ocenit i bojovný výkon finalistů z Libčan," uvedl první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček.

Ještě před finálovým duelem mužů došlo k ocenění mládežnických fotbalistů z celého regionu, kteří v uplynulém ročníku soutěžili v dovednostních soutěžích. Následně v rámci fotbalového podvečera došlo i na udělení trenérských licencí úspěšným absolventům vzdělávacích kurzů.

"Ukázala se šikovnost mladých fotbalistů a osobně oceňuji, že se fotbalová asociace v Královehradeckém kraji stará o mládež. Navíc Královehradecký kraj je při výchově mladých fotbalistů významným partnerem, neboť opakovaně poskytujeme finanční prostředky pro dobrovolné trenéry mládeže v našem kraji. Zároveň jsem nadšený z toho, že se i dnes najde tolik aktivních nadšenců, kteří mají rádi fotbal a zároveň jsou ochotní obětovat čas pro výchovu dětí v jejich sportovní činnosti, a proto jsem velmi rád předával nové licence trenérům," dodal Martin Červíček k dovednostním soutěžím mládežnických fotbalistů a předávání trenérských certifikátů.

Celý fotbalový den se konal ve zmodernizovaném areálu ve Velkém Poříčí, kde došlo k vybudování nového zázemí pro všechny návštěvníky. "Gratuluji všem členům místního fotbalového klubu k takovému zázemí, které se za podpory města a kraje zde podařilo vybudovat. Pevně věřím, že díky tomuto zázemí se bude všem dařit podávat ty nejlepší výkony a třeba se i fotbalistům Velkého Poříčí ještě letos podaří postoupit do I. A třídy krajské soutěže," okomentoval modernizaci fotbalového stánku ve Velkém Poříčí Martin Červíček.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře