Neděle 16.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Nábor malých fotbalistů do Fotbalového klubu Jaroměř

Nábor malých fotbalistů do Fotbalového klubu Jaroměř

Email Tisk PDF
seznam článků
Nábor malých fotbalistů do Fotbalového klubu Jaroměř
Strana 2
Všechny strany

naborFotbalový klub Jaroměř se připojil k projektu Fotbalové asociace České republiky Členství a v týdnu od 9. do 13. září pořádá na fotbalovém hřišti Týden náborů mladých fotbalistů.

"Když se podíváme na naše zelené trávníky, případně nahlédneme do našich klubů, najdeme zde méně dětí hrajících fotbal, než tomu bývalo v dřívějších dobách. A přitom je mezi námi stále určitě mnoho dětí, které by chtěly sportovat a patřit do nějakého klubu, ale i rodičů, které by chtěli toto svým dětem umožnit a poskytnout jim novou životní výzvu, zábavu i radost v kolektivu, smysluplné trávení volného času, ale i mnoho výhod, které každý člen FAČR automaticky získá," praví se v informačním letáku, který vydala česká fotbalová asociace.

A právě v tomto období mají všichni zájemci v okolí Jaroměře jedinečnou šanci přihlásit své dítě do fotbalového klubu a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Kluby poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod, které je možné najít na webových stránkách projektu.

"I díky vám můžeme najít nové hvězdičky českého fotbalu a jednou se třeba těšit na další Nedvědy, Rosické, Kollery, Baroše, Daridy a další skvělé hráče, které můžeme na českých, ale i mezinárodních stadionech vidět. Budeme se, společně s patronem celé akce Luďkem Zelenkou, těšit na setkání s vámi během Týdne náborů, který probíhá ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí a kluby Gambrinus ligy," uvádí informační leták projektu.

"Vezměte svého malého fotbalistu a zúčastněte se náboru, který se koná v týdnu od 9. do 13. září 2013 od 16 do 18 hodin na fotbalovém stadiónu v Růžové ulici 440 v Jaroměři. Těšíme se na vás," zve na nábor tajemník Fotbalového klubu Jaroměř Josef Krška, kterého můžete kontaktovat na telefonním čísle 775 226 236.  

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře