Pátek 21.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Na fotbalovém turnaji startoval tým dívek z Hradce Králové. Vítězem se stali hráči Nového Města nad Metují

Na fotbalovém turnaji startoval tým dívek z Hradce Králové. Vítězem se stali hráči Nového Města nad Metují

Email Tisk PDF

mic

Velkým oživením sobotního halového fotbalového turnaje pro starší žáky v Broumově byla účast dívek z klubu FC Hradec Králové. Děvčata hrála v neúplné sestavě, přesto byla vyrovnaným soupeřem ostatním týmům. Vítězem turnaje se stali hráči MFK Nové Město nad Metují.

"Všechny týmy předváděly skvělé výkony. Vítězem turnaje se stali hráči Nového Města nad Metují. Na druhém místě skončil mladší tým Slovanu Broumov (ročník 1999), kteří v rozhodujícím bratrovražedném zápase porazili své starší spoluhráče (ročník 1998) z Broumova 3 : 1, kteří tak skončili na třetím místě. Čtvrté místo obsadili díky lepšímu vzájemnému zápasu hráči spojeného týmu Hronova a Police nad Metují před kluky z Rozkoše. Tým hradeckých děvčat byl vyrovnaným soupeřem ostatním týmům a k lepším výsledkům jim často chybělo jen trochu štěstíčka," vyjmenoval konečné pořadí týmů trenér broumovských žáků a jeden z pořadatelů turnaje Robert Frydrych.

Z hlasování trenérů vzešli nejlepší brankář a hráč turnaje. Cenu pro nejlepšího brankáře si převzala Dita Poláková z FC Hradec Králové, pro kterou hlasovalo 5 ze 6 trenérů. Čtyři trenéři pak hlasovali pro Veroniku Dvorskou z hradeckého oddílu, která byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje. Samotní hráči zvolili za Miss turnaje Terezu Bártovou. Nejlepším střelcem se stal s deseti brankami Radim Práza z Nového Města nad Metují.

Podle názoru svých trenérů byli vyhlašováni také nejužitečnější hráči ze všech týmů. Ceny převzali Katka Vogelová z Hradce Králové, Marek Hron z týmu Rozkoš, Ondra Nosek ze spojeného týmu Hronova a Police, Denisa Pokorná ze staršího týmu Broumova, Martin Felkel z mladšího a Radek Tuček z Nového Města nad Metují.

Výsledky zápasů a tabulka turnaje.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře