Čtvrtek 13.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř veze po bojovném a taktickém výkonu zasloužené dva body z Vysokého Mýta

Jaroměř veze po bojovném a taktickém výkonu zasloužené dva body z Vysokého Mýta

Email Tisk PDF

mytoJaroměř ve 22. kole získala ve Vysokém Mýtě dva body. Po remíze 1:1 o druhém bodu rozhodovaly pokutové kopy. V nich se střelci Jaroměře nemýlili.

SK Vysoké Mýto - FK Jaroměř 1:2P (1:1)

Branky: 31. Motl (p.k.) - 20. Matějka. (Rozhodující penalta Hrabík)

SK Vysoké Mýto: Zavřel - Trnka (46. Konečný), Žák, Živný, Valášek (66. Sedlák) - Tomášek, Mach (66. Dvořák), Motl, Kopřiva - Štěpánek (84. Kopřiva), Wimmer (79. Benda)

FK Jaroměř: Ondráček - Matějka, Ruml, Hrabík, Michek - Štajer, Čenovský (62. Michálek), Bano, Horák, Knap - Holub (K)

Jaroměř vstupovala do sobotního zápasu v nepříliš dobrém rozpoložení. Spousta zranění v kádru a nelichovité výsledky z posledních zápasů jí na pohodě rozhodně nepřidaly. Úvod zápasu byl opatrný z obou stran a byla to Jaroměř, která měla dva dobré náznaky ke skórování, ovšem nevyužila je. Domácí poté trochu přidali a výsledkem toho bylo pár "pološancí". Přišlo tak zasloužené vedení Jaroměře. Ve 20. minutě přišla standardní situace, kterou rychle rozehrál Čenovský s Holubem, ten naservíroval před prázdnou branku Matějkovi, který se nemýlil - 0:1. Pro domácí byl tento gól veliký šok, ze kterého se dlouho nevzpamatovali. Z tohoto šoku je vyvedla bohužel rozhodčí zápasu paní Zadinová, která ve 31. minutě odpískala ruku Rumla ve vápně Jaroměře, kterou však viděla jen ona. Lehce "opaření" domácí z této výhody nakonec pohodlně vyrovnali, když se trefil Motl - 1:1. Ve 44. minutě už postupoval Holub po krásné přihrávce Čenovského středem hřiště úplně sám na domácího brankáře, ovšem jeho průnik zastavil nepochopitelně praporek lajnového rozhodčího. Do konce poločasu již žádná větší šance z obou stran nepřišla a šlo se do kabin.

Druhý poločas byl obraz hry podobný. Jaroměř dobře bránila a na velikém hřišti vyrážela do nebezpečných brejků. S přibývajícím časem byli domácí čím dál více nervóznější, a na jejich kopačky se vkrádala nepřesnost. Jaroměř dobře bránila a hrála velmi obětavě. Kýženého gólu se domácí nakonec i přes veliký závěrečný tlak nedočkali, a tak na řadu přišly penalty. V těch se do poslední série nikdo nemýlil, až v té poslední domácí hráč přestřelil a Hrabík zpečetil možná trochu překvapivé, ale zasloužené vítězství Jaroměře po penaltovém rozstřelu.

Jaroměř sehrála velmi dobré utkání. Bojovala, pozorně bránila a hrála velmi dobře takticky. Odměnou ji byla 0 na jajím kontě inkasovaných gólů ze hry a zasloužený bod navíc po penaltovém rozstřelu.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Zápas jsme zvládli velmi dobře takticky. Základem pro náš dnešní úspěch byla bojovnost a větší zaujetí pro hru. Šli jsme do utkání s cílem neinakosovat a vycházet ze zajištěné obrany, což hráči beze zbytku splnili.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře