Neděle 16.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř v derby selhala a vysoko prohrála

Jaroměř v derby selhala a vysoko prohrála

Email Tisk PDF

mlejnekVe 20. kole Divize C v neděli fotbalisté FK Jaroměř prohráli s nedalekým Dvorem Králové nad Labem vysoko 6:0. Jaroměř je v tabulce se 12 body na předposledním, 14. místě, se ztrátou 13 bodů na Letohrad.

FK Jaroměř - TJ Dvůr Králové nad Labem 0 : 6 (0 : 4)

Branky: 21 Fejk, 34. Podolník (p.k.), 40. Otradovský, 42. Tomeš, 60. Vaníček, 66. Tomeš

FK Jaroměř: Ondráček - Matějka, Hrabík (72. Svoboda), Ruml, Knap - Čenovský, Horák, Michálek (K) (60. Holub), Bano, Častvaj, Štajer (60. Častvaj) - Škoda

TJ Dvůr Králové n.L.: Vaníček - Picha, Kruliš (K), Rejl, Pavlásek - Vitebský (85. Hák), Podolník (72. Vágner), Fejk (85. Řežábek), Vaníček, Tomeš - Otradovský (78. Voldán)

Úvod zápasu patřil hostům, kteří byli aktivnějším týmem, ale žádnou šanci si nevypracovali. Oba týmy čekaly na chybu soupeře a hrálo se spíše mezi vápny. V 15. minutě střílel Podolník ze 40ti metrů do břevna domácí branky. Hned minutu nato přihrával Čenovský na Škodu, ten však jen těsně na míč nedosáhl. Ve 21. minutě již udeřilo. Po trestném kopu Jaroměře podnikli hosté rychlý brejk, Vitebský utekl přes celé hřiště a přihrál úplně volnému Fejkovi na zadní tyči, a ten se nemýlil - 0:1. Ve 27. minutě prošel Fejk středem hřiště, ale jeho střelu Ondráček vyrazil. Ve 34. minutě se měnilo skóre znovu. Vaníček se prosmýkl do vápna kolem Hrabíka a pískala se přísná penalta, kterou Podolník proměnil - 0:2. Tento gól domácí otřásl, ale bylo ještě hůř. Ve 40. minutě pustili rozhodčí evidentní ofsajd, který Fejk s Otradovským proměnili - 0:3. Hned ve 42. minutě prošel středem hřiště Tomeš a víceméně rozhodl definitivně o osudu zápasu - 0:4. Ve 44. minutě ještě trefil tyč z přímého kopu domácí Škoda a dorážku Matějky chytil hostující brankář Vaníček.

Druhý poločas začala aktivněji Jaroměř a snažila se o zkorigováni stavu. V 59. minutě ale přišla další studená sprcha pro domácí. Hostující Vaníček prošel ve vápně mezi třemi obránci a prostřelil domácího Ondráčka - 0:5. V 66. minutě bylo s domácími ještě hůř, to když se trefil opět hostující Tomeš - 0:6. V 69. minutě přihrál Čenovský na Škodu, který předložil Holubovi, jeho střela skončila tečovaná nad hostující brankou. V 70. minutě prošel zleva Tomeš, přihrál do vápna Vaníčkovi, ale ten těsně minul domácí branku. V 77. minutě přišla pěkná kombinace po ose Holub-Škoda-Častvaj, ovšem zakončení Častvaje bylo honě naivní.

Jaroměři v neděli očekávaný "derby-zápas" nevyšel a totálně v něm propadla. Byla všude později a nakonec inkasovala nepopulárního "kanára".

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V dnešním zápase jsme selhali, naše prohra je ostudná, soupeř nás předčil ve všech směrech. Omlouvám se všem našim fanouškům za předvedený výkon.

Foto Václav Mlejnek, zdroj www.fotbaljaromer.cz

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře