Středa 19.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř statečně vzdorovala lídrovi soutěže, nakonec však padla

Jaroměř statečně vzdorovala lídrovi soutěže, nakonec však padla

Email Tisk PDF

goljaroVe 23. kole fotbalové divize C v neděli na domácím hřišti přivítala Jaroměř vedoucí tým tabulky Olympii Hradec Králové. Jaroměř si celý zápas udržovala naděli na dobrý výsledek, nakonec však prohrála 2:0.

FK Jaroměř - FC Olympia 0 : 2 (0 : 1)

Branky: 29. Ptáček, 52. Jukl

FK Jaroměř: Ondráček - Matějka, Hrabík, Horák, Knap - Štajer, Michálek (75. Rejchrt), Čenovský, Častvaj (67. Böhm) - Škoda, Bano (67. Holub)

FC Olympia: Kobos - Strasser, Karal, Poděbradský - Kosař (57. Krejčík), Novotný, Klapka, Ptáček - Kuťák (64. Haupt), Jukl (86. Malinský), Očovan (79. Korba)

Na 1. Máje přijel do Jaroměře absolutní favorit a vedoucí tým divizce C - hradecká Olympia, která je prošpikována "exligovými" jmény (Poděbradský, Klapka, Očovan, Ptáček, Karal, Rolko...). Domácí Jaroměř vstoupila do zápasu s lídrem divize nebojácně a odhodlaně. Ve 3. minutě přihrál Škoda do běhu Banovi, ten vystřelil a Kobos měl s jeho střelou plné ruce práce. Ve 13. minutě postupoval sám ze strany na branku hostů agilní Škoda, ale Kobos jeho prudkou střelu s námahou vytěsnil na roh. Po tomto snovém úvodu hosté přeci jen trochu více přidali a začali lépe kombinovat. Pozorná domácí obrana je však do žádné vyložené šance nepustila, a tak udeřilo z ničeho nic. Ve 29. minutě přišel centr z pravé strany na zadní tyč, kde se v tísni a trochu šťastně prosadil Ptáček - 0:1. Jaroměř tento gól nepoložil a dále byla velmi aktvní. Do poločasu se však nic vážného před žádnou z branek neudálo, a tak se šlo do kabin.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Olympie, která dostala v kabině zřejmě pořádný "kartáč", a ten se vyplatil. V 52. minutě přišla "ligová" akce. Jirka Poděbradský přihrál do vápna na Klapku, ten se krásně uvolnil a předložil před prázdnou branku úplně volnému Juklovi, který se nemýlil - 0:2. Olympii tento gól značně pomohl. Domácí hráči začali kazit jednoduché přihrávky a dostávali se tak zbytečně pod tlak. V 62. minutě měl další šanci Jukl a po něm i Krejčí, ale oba přestřelili. V 79. minutě střílel po přihrávce Ptáčka nad hostující Jukl. V 86. minutě vypálil bombu na Ondráčkovu branku hostující Novotný, ale domácí gólman ji vyrazil. V 87. minutě kopal roh Klapka a hlavička Korby skončila na břevně domácí branky.

Jaroměř sehrála s nabitou Olympií velmi dobrý zápas. Hlavně pak v prvním poločase byla více než vyrovnaným soupeřem, ovšem nedokázala vstřelilt branku. Ve druhém poločase se již projevila zkušenost a kvalita hostujícího týmu, který zaslouženě zvítězil. I přesto se Jaroměř nemá za co stydět a pokud bude pokračovat v takovýchto výkonech, může v dalších zápasech pomýšlet na bodový zisk.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Povedl se nám vstup do utkání, což bylo důležité pro naše sebevědomí do dalších minut. Soupeř nás postupem času přehrával, ale i přes prohru jsem s výkonem týmu spokojen. Tato porážka je z kategorie zasloužených, ovšem s hlavou nahoře.

Foto Václav Mlejnek, zdroj www.fotbaljaromeř.cz

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře