Pátek 19.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř prohrála na půdě Admiry Praha po hrubých chybách

Jaroměř prohrála na půdě Admiry Praha po hrubých chybách

Email Tisk PDF
seznam článků
Jaroměř prohrála na půdě Admiry Praha po hrubých chybách
Strana 2
Všechny strany

jatoFotbalisté Jaroměře v neděli prohráli v 19. kole Divize C na půdě Admiry Praha po hrubých chybách 4:1. Šance na lepší výsledek však určitě byla.

FK Admira Praha - FK Jaroměř 4 : 1 (2 : 0)

Branky: 28. Martinic, 39. Mikolanda, 53. Mošna, 90. Paťha - 66. Ruml (p.k.)

FK Jaroměř: Ondráček - Matějka (72. Bano), Hrabík, Ruml, Knap - Čenovský, Horák, Michálek (K), Holub, Častvaj (46. Štajer) - Škoda

Domácí začali zápas lépe a byli aktivnějším týmem. Ve 14. minutě přišel centr zprava, ale Mikolanda hlavičkoval hodně nad. Po této šanci se hrála dost neurovnaná pasáž utkání s nepřesnostmi na obou stranách. Ve 23. minutě utekl na levé straně aktivní Zolotuchin, přihrál pod sebe na Paťhu, který mířil jen těsně mimo. Ve 26. minutě vystihl Škoda špatnou malou domů od domácího hráče a jen těsně minul z velikého úhlu domácí branku. Ve 27. minutě střílel prudce Mošna, ale Ondráček byl na místě. Ve 28. minutě zahrávali domácí roh. Míč vrátil do vápna z levé strany Majer a na zadní tyči nikým nekrytý Martinic skóroval - 1:0. Domácí tento gól nabudil a hned ve 30. minutě měli další velikou šanci. Kurek prošel středem hřiště a vystřelil, ovšem Ondráček byl opět na místě, když chytil i dorážku Majera. Ve 39. minutě se opět měnilo skóre. Obrana Jaroměře vyrobila před vápnem obrovskou hrubku, míče se zmocnil domácí Mikolanda a vyprášil všechny pavouky v růžku Ondráčkovy branky - 2:0. Ve 42. minutě se dobře uvolňoval na hranici vápna Holub, ovšem jeho střelu domácí brankář chytil.

Do 2. poločasu vstoupila obě mužstva dost lehkovážně. Ve 46. minutě měla obrovskou šanci na snížení Jaroměř, když při závaru po TK vykopl domácí hráč míč z brankové čáry. Ve 48. minutě měli naopak velikou šanci domácí, když střílel nebezpečně Majer, ovšem Ondráček jeho střelu kryl. V 53. minutě přišla další obrovská chyba před vápnem Jaroměře a domácí Mošna trefil opět ukázkově "víko" Ondráčkovy branky - 3:0. Jaroměř tento gól nepoložil a dále dobývala domácí branku a byla lepším týmem. V 65. minutě kopala roh a Ruml nešťastně vyhlavičkoval míč již směřující do prázdné domácí branky. V 66. minutě již udeřilo, když krásnou kombinaci ve vápně domácích předvedli Holub s Čenovským, který byl jasně faulován a kopala se penalta. Tu proměnil spolehlivý jaroměřský exekutor Ruml - 3:1. Jaroměřským hráčům vlil tento gól novou krev do žil, ovšem proti byli v tuto chvíli do té doby velmi dobře pískající rozhodčí. Najednou otočili svůj "metr" o 180° a proti Jaroměři se pískalo úplně vše, proti domácím vůbec nic. I přesto mohla Jaroměř snížit na rozdíl jediného gólu. V 88. minutě vystihl chybnou malou domů hostující Škoda a postupoval úplně sám na domácího brankáře, ovšem volil střelu z dálky, která těsně minula domácí branku. V 90. minutě pak kopali domácí TK z rohu vápna a z jasné ofsajdové pozice vstřelil definitivní pojistku domácí Paťha - 4:1.

Jaroměř prohospodařila první poločas, kdy hrála příliš bojácně a domácím to velmi usnadnila. Ve 2. poločase se snažila a byla lepším týmem, ovšem hrubé individuální chyby ji definitivně posadily do kolen. Po svém prvním vstřeleném gólu to pak měla ze strany rozhodčích velmi složité, a tak přišla vysoká prohra.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Celý první poločas jsme měli příliš velký respekt ze soupeře a vyprodukovali jsme příliš mnoho chyb. Po změně stran se náš herní projev zlepšíl, ale soupeř poměrně brzy odskočil na třígólový rozdíl a zápas dovedl do vítězného konce. Domácí nás zejména v první půli předčili v agresivitě, posbírali většinu odražených balónů a tím si vytvářeli herní převahu.

Foto Jan Ruprich, zdroj www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře