Čtvrtek 13.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř přišla o vítězství pět minut před koncem gólem z penalty

Jaroměř přišla o vítězství pět minut před koncem gólem z penalty

Email Tisk PDF
seznam článků
Jaroměř přišla o vítězství pět minut před koncem gólem z penalty
Strana 2
Všechny strany

jarJaroměř hrála v neděli 5. kolo divizní soutěže na hřišti nedalekého Dvora Králové nad Labem. V zápase dvakrát vedla a o tři body přišla pět minut před koncem střelou z pokutového kopu. V následných penaltách měli fotbalisté Jaroměře lepší mušku a získali tak aspoň bod navíc.

Utkání začalo tlakem domácích, kteří si hned na začátku vynutili několik rohů, ale žádný z nich nevyužili. Jaroměř postupně vyrovnávala hru a dostávala se do nadějných brejků, které však vždy zastavil praporek pomezního rozhodčího. V 10. minutě kopala Jaroměř roh. K odraženému míči za vápnem se dostal hostující Svoboda a bombou levou nohou trefil přesně víko Vaníčkovy branky - 0:1. Ve 13. minutě střílel Fejk, ale pozorný Ondráček byl na místě. Jaroměř byla v této části hry lepším týmem a měla několik šancí jít do dvoubrankového vedení. V 18. minutě utekl napravo Škoda, přihrával před branku na Exnara, toho ale obránci na poslední chvíli zblokovali. Ve 25. minutě střílel Škoda vedle Vaníčkovy branky. Utkání bylo od této chvíle otevřené a oba týmy chtěly vstřelit gól. Ve 34. minutě se dočkali domácí. Svoboda fauloval domácího rychlíka Řežábka a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Vaníček - 1:1.

Úvod druhého poločasu vyšel lépe domácím, do žádné vyložené šance se však nedostali. V 63. minutě přihrál Kilevník na Exnara, ale jeho střelu Vaníček chytil. V 64. minutě již udeřilo. Jaroměř kopala roh, hlavičku Holuba vyrazil Vaníček pouze před sebe a Škoda už si věděl rady a mazácky pod břevno skóroval - 1:2. V 78. minutě kopal Řežábek trestný kop přesně k tyči. Tam byl však Ondráček, vytáhl zázračný zákrok a svůj tým podržel. V 85. minutě přišel čistý skluz Rumla, kterým odehrál balón před Řežábkem, ten však upadl a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Jirka Podolník - 2:2. Jaroměř mohla i v 10ti lidech vstřelit vítězný gól, ale to se jí nepovedlo, a tak přišly na řadu penalty. V těch nedal pouze jaroměřský Ruml a penaltový fantóm Ondráček dvě penalty domácích chytil, a tak mohl jít na rozhodující penaltu jaroměřský kapitán Honza Holub. S přehledem ji proměnil a získal tím tak pro Jaroměř plusový bod navíc.

Jaroměř v neděli sahala po premiérovém tříbodovém vítězství, ale vedení bohužel udržet nedokázala. V penaltovém rozstřelu se díky fantómovi Ondráčkovi dočkala bodu navíc, který je pro ni vzheldem k průběhu zápasu zasloužený. Veliké poděkování patří jaroměřským fanouškům, kterých do Dvora cestovalo opravdu hodně - děkujeme.

Miloš Exnar, FK Jaroměř: "Byli jsme velmi blízko třem bodům, ale i dva bereme. Jsme rádi, že jsme se odpoutali od dna divizní tabulky. Je to pro nás motivace do další práce."

Sestava FK Jaroměř: Ondráček - Michek, Holub, Ruml, Kilevník - Exnar (85. Horák), Michálek (59. Ruprich), Kašajík, Svoboda (46. Bano), Čenovský (71. Častvaj) - Škoda (78. Krahulec).

Foto Václav Mlejnek, zdroj www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře