Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř podlehla doma těsně Novému Boru a na své první vítězství na domácím hřišti stále čeká

Jaroměř podlehla doma těsně Novému Boru a na své první vítězství na domácím hřišti stále čeká

Email Tisk PDF
seznam článků
Jaroměř podlehla doma těsně Novému Boru a na své první vítězství na domácím hřišti stále čeká
Strana 2
Všechny strany

jarFotbalisté FK Jaroměř v neděli ve 13. kole divize C prohráli na domácím hřišti s TJ Nový Bor 2:1. Jaroměř v letošní sezóně ještě doma nevyhrála.

FK Jaroměř - TJ Nový Bor 1 : 2 (0 : 2)

Branky: 65. Kilevník - 12. Stromecký, 16. Pekař

FK Jaroměř: Ondráček – Horák, Krahulec, Michálek, Čenovský - Exnar, Kilevník, Bano, Častvaj (70. Železov), Škoda - Holub (K)

TJ Nový Bor: Blumentritt (K) - Mach, Broschinský, Hauer, Šimoník - Stromecký, Hoke (70. Čurgali), Janů, Pekař (90. Devátý) - Černý (66. Halbich), Kubeš (87. Prieložný)

Úvod zápasu začal z obou stran opatrně a hrálo se bez výraznějších šancí. Ve 12. minutě přišel brejk hostů, Stromecký si naběhl mezi beky a obstřelil Ondráčka - 0:1. Jaroměř tento gól zaskočil a hosté byli lepším týmem. Ve 14. minutě se řítil úplně sám na Ondráčka hostující Černý, ale Ondráček ho vychytal. V 16. minutě to bylo již o dvě branky. Horák na vápně nedokázal zastavit Pekaře a ten trefil přesně "víko" domácí branky - 0:2. Ve 24. minutě si odclonil Stromecký domácího Krahulce, ale naštěstí minul Ondráčkovu branku. Jaroměři se hra v prvním poločase vůbec nedařila, a tak se za celý poločas do žádné větší šance nedostala.

Do druhého poločasu vstoupila Jaroměř aktivně s cílem utkání alespoň zremizovat. Ve 49. minutě měla velikou šanci. Častvaj přihrál do křídla Horákovi, ten nacentroval před branku, kde však úplně volný Škoda nedokázal trefit míč dobře. V 58. minutě kopal rohový kop Čenovský, k dorážce se dostával Kilevník, ale hostující obrana jeho střelu zblokovala, a to i následnou dorážku Bana. V 59. minutě přehazoval obranu hostů Bano přímo na rozběhnutého Exnara. Tomu stačilo pouze přehodit hostujícího gólmana, ale míč nedokázal v dobré šanci trefit. V 65. minutě konečně udeřilo. Domácí Exnar zahrával rohový kop, na zadní tyči byl Kilevník a snížil - 1:2. Jaroměř se tlačila za vyrovnáním a měla šance. Tu největší měl v 73. minutě Exnar. Michálek přihrál míč doprava, tam centroval Železov na Exnara, ale jeho hlavičku vytáhl reflexivně na břevno hostující gólman. Do konce zápasu se již žádná vážnější šance ani na jedné straně neurodila, a tak si hosté z Nového Boru odvezli 3 body za těsné vítězství.

Jaroměři vůbec nevyšel první poločas, kdy byla horším týmem a nedokázala pokrýt hostující útoky. Druhý poločas se zlepšila, vyrovnání viselo na vlásku, ale kýžený gól vstřelit nedokázala, a tak na své premiérové první vítězství na domácím hřišti stále čeká.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Nepovedl se nám vůbec první poločas a velmi brzy jsme prohrávali dvougólovým rozdílem. Po změně stran se náš herní projev výrazně zlepšil, soupeře jsme zatlačili, ale na víc než snížení nepříznivého stavu to nestačilo.

Foto Václav Mlejnek

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře