Pátek 21.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř neudržela nadějný stav a po sympatickém výkonu v závěru definitivně padla

Jaroměř neudržela nadějný stav a po sympatickém výkonu v závěru definitivně padla

Email Tisk PDF
seznam článků
Jaroměř neudržela nadějný stav a po sympatickém výkonu v závěru definitivně padla
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

ja1Tým FK Jaroměř v neděli nastoupil v 9. kole divize C proti silným Živanicím. Po dobrém výkonu Jaroměř prohrávala o jednu branku, ale v závěru nadějný stav neudržela a prohrála 4:0.

FK Jaroměř - TJ Sokol Živanice 0 : 4 (0 : 1)

Branky: 37. Gorol, 70. Ujec M. 76. Ujec O., 79. Gorol

FK Jaroměř: Ondráček – Horák, Svoboda (79. Beneš), Holub (K), Michek - Častvaj (67. Valášek), Michálek, Bano, Čenovský (79. Krahulec) - Škoda, Exnar

TJ Sokol Živanice: Čihař - Buriánek, Novák, Ferčák, Novotný - Polák (82. Sůra), Gorol (86. Trupl), Herzán (K), Hundák - Ujec M. (79. Tulach), Kakrda (75. Ujec O.)

Jeden ze spolufavoritů soutěže z Živanic přilákal do Jaroměře krásnou návštěvu 503 diváků, kteří se měli po celé utkání nač koukat. V 7. minutě střílel Herzán doprostřed branky. Živanice byly aktivnějším týmem a tlačily se před branku Jaroměře. V 16. minutě střílel opět aktivní Herzán, ale opět nad. Ve 21. minutě centroval z levé strany Michek, ale hlavička Škody šla nad branku. Ve 33. minutě šly Živanice do brejku 5:3, ale nevyužily ho. Ve 35. minutě poslal pumelici na Ondráčkovu branku Hundák, ale domácí gólman si s ní nadvakrát poradil. Ve 38. minutě bohužel udeřilo. K trestnému kopu z 25ti metrů se postavil Radek Gorol a trefil se náramně - 0:1.

Druhý poločas začala Jaroměř špatně a Hundák trefil po úprku tyč domácí branky. Jaroměř vyrovnala hru a snažila se vyrovnat. Do žádné vyložené šance se ale bohužel nedokázala dostat. V 66. minutě centroval zprava Herzán na Milana Ujce, ale jeho střela šla vedle. V 70. minutě pronikl do vápna Jaroměře Polák, vystřelil a jeho střelu usměrnil skluzem za Ondráčkova záda Milan Ujec - 0:2. V 73. minutě mohla Jaroměř snížit. Trestný kop zahrával výborně Bano, ale Čihař byl u své levé tyče včas. V 76. minutě přišla třetí branka. Centr ze strany usměrnil za Ondráčkova záda šikovně Ondřej Ujec - 0:3. V 79. minutě uzavřeli hosté povedenou a rozhodující desetiminutovku. Radek Gorol dobře viděl vyběhnutého Ondráčka a téměř ze 40ti metrů ho lišácky přehodil - 0:4. Do konce zápasu se již žádný z týmu do žádné vyložené šance nedostal, a tak skončilo utkání vítězstvím favorita z Živanic.

Jaroměř odehrála vcelku dobrý první poločas, kdy dokázala držet s favoritem krok. Ve druhém poločase se snažila vyrovnat, ale o její vysoké prohře nakonec rozhodla povedená desetiminutovka hostů mezi 70. - 80. minutou zápasu, kdy vstřelili v rychlém sledu tři branky a definitivně tak rozhodli zápas.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: První poločas jsme odehráli takticky dobře, a to i přes obdržený gól ze standardní situace. Utkání se zlomilo v 70. minutě, kdy soupeř odskočil na dva góly a my jsme už neměli mentální sílu na toto dvoubrankové vedení reagovat. Celá kabina přeje brzské uzdravení zraněnému Danielu Valáškovi.

Foto Václav Mlejnek, zdroj www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře