Pondělí 26.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř neudržela dvougólové vedení a v závěru zápasu padla

Jaroměř neudržela dvougólové vedení a v závěru zápasu padla

Email Tisk PDF

logoV 7. kole divizní fotbalové soutěže hostila v neděli Jaroměř tým SK Vysoké Mýto. Ještě v 80. minutě jaroměřští fotbalisté vedli 2:0. Ani toto vedení však k zisku tří bodů nestačilo.

FK Jaroměř - SK Vysoké Mýto 2:3 (1:0)

Branky: 34. Exnar, 58. Škoda - 81. Trnka, 86. Fikejz, 89. Konečný

FK Jaroměř: Ondráček – Horák, Ruml (32. Exnar), Holub(K), Michek – Čenovský (84. Munzar), Svoboda, Bano (66. Ruprich), Michálek, Častvaj (68. Vladeka) – Škoda (74. Železov)

V úvodu byli aktivnějším týmem hosté, ale žádnou šanci si nevypracovali. V 10. minutě kopal trestný kop Škoda a odražený míč poslal obloučkem do tyče hostující branky domácí Svoboda. Od této chvíle se Jaroměř chytla a začala hosty přehrávat. Ve 29. minutě střílel těsně nad Ondráčkovu branku hostující Konečný. Ve 32. minutě hlavičkoval Trnka na Fikejze, který jen těsně minul Ondráčkovu branku. Ve 34. minutě udeřilo na druhé straně. Častvaj zakombinoval uprostřed hřiště s Čenovským. Ten přihrál míč ideálně na Exnara, který byl na hřišti pouhou minutu a pohodlně skóroval - 1:0. Domácí byli dále lepším týmem. Ve 45. měli navíc domácí dvě obrovské šance na zvýšení skóre, kde ovšem ve velmi dobré pozici nejprve Čenovský, a po něm i Bano s Exnarem nedali.

Domácí vstoupili do druhého poločasu dobře a aktivně. Odměnou toho byla obrovská šance ve 48. minutě. Exnar vysunul ideálně Škodu, který však tváří v tvář hostujícímu gólmanovi nedal a přestřelil. Tato neproměněná šance ho však nemusela mrzet dlouho, neboť si vše vynahradil v 58. minutě. Velmi dobře hrající Čenovský načasoval ideálně přihrávku na Škodu, který napodruhé proměnil - 2:0. Domácí byli v těchto chvílích lepší a v pohodě kontrolovali zápas. V 81. minutě kopali hosté trestný kop. Ondráček míč vyrazil před sebe, kde ho dopravil do jeho sítě nikým nekrytý Trnka - 2:1. Hosty tento gól povzbudil, naopak domácí se začali bát o výsledek, a tak přišel trest. V 86. minutě kopali hosté roh. Ve skrumáži ve vápně domácích se nejlépe orientoval hostující kanonýr Fikejz - 2:2. To však nebylo vše a domácí si vypili kalich hořkosti až do dna. V 89. minutě kopali hosté další standardku, kterou perfektně trefil Konečný a dokonal tak pro domácí velmi krutý obrat - 2:3.

Jaroměř byla od začátku zápasu lepším týmem a kromě dvou gólů ještě i spoustu dalších šancí nevyužila. Do 75. minuty měla zápas pod kontrolou a nic nenasvědčovalo tomu, že by měla zápas ztratit. V posledních deseti minutách však přišel kolaps a hosté skóre dokonale otočili ze standardních situací. Nutno říci, že pro domácí je tato prohra velmi krutá, neboť hostům stačilo k vítězství defakto pouze posledních 10 minut.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Byli jsme velmi blízko vítězství, soupeř nás však během posledních 15 minut potrestal ze tří standardních situací a dokonale otočil zápas. Až do 75. minuty jsme zápas kontrolovali. Dnešní ztráta hodně bolí. Musíme rychle zapomenout a soustředit se na další kola.

Zdroj www.fotbaljaromer.cz

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře