Sobota 15.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř doma v divizi i přes statečný a kvalitní výkon s Letohradem na body nedosáhla

Jaroměř doma v divizi i přes statečný a kvalitní výkon s Letohradem na body nedosáhla

Email Tisk PDF
seznam článků
Jaroměř doma v divizi i přes statečný a kvalitní výkon s Letohradem na body nedosáhla
Strana 2
Všechny strany

jarrFotbalový klub Jaroměř A v neděli nastoupil po 41 letech k diviznímu zápasu na domácím hřišti. I přes statečný a kvalitní výkon však na body nedosáhl a prohrál 2 : 1 s Letohradem.

FK Jaroměř - FK OEZ Letohrad 1 : 2 (1 : 0)

Historický divizní zápas v Jaroměři po dlouhých 41 letech začal náporem hostů. Ve 2. minutě hlavičkoval Tichý nad. Letohrad hrozil z nebezpečných rohů, které však domácí ubránili. V 10. minutě přišel kuriózní gól. Brankář domácích Ondráček nakopával balón z půlky své půlky na hostující branku. Gólmana hostí tento nákop překvapil a k údivu všech i přeskočil a skončil v jeho síti - 1:0. Po tomto gólu si Jaroměř začala více věřit a vyrovnala hru. Ve 12. minutě vybojoval Exnar míč a ze závaru byl skoro gól. Ve 27. minutě přišla kombinace po ose Michálek - Bano - Exnar, když posledně jmenovaný střílel těsně vedle. Ve 36. minutě se připomněli hosté. Trestný kop Vaniše trefil hlavou Černík, ale Ondráček byl na místě. Ve 37. minutě hlavičkoval Exnar na Kašajíka, a ten z voleje pálil jen těsně nad hostující branku. Ve 44. minutě mohla Jaroměř zvýšit vedení. Kašajík vysunul ideálně Exnara, jeho střelu k tyči však gólman hostů konečky prstů vytáhl.

Druhý poločas začal opatrně z obou stran. Z ničeho nic tak přišla branka hostů v 52. minutě, když se hlavou trefil Jiří Štěpán a vyrovnal - 1:1. Jaroměř si mohla vedení vzít hned vzápětí zpět. Kašajík vysunul ideálně Exnara, který postupoval úplně sám na hostující branku. Bohužel však tuto svou obrovskou šanci nevyužil. V 73. minutě vystřelil prudkou střelu hostující Linhart, ale pozorný Ondráček byl na místě. V 74. minutě již bohužel udeřilo. Brejk hostů využil po centru z levé strany Lorenc a bombou do prázdné branky vstřelil gól - 1:2. Jaroměř tento stav nepoložil a snažila se bojovat alespoň o remízu. V 80. minutě vybojoval u lajny míč Holub a našel centrem Kilevníka, jeho hlavička v těžké pozici šla však pouze do břevna hostující branky. V 83. minutě střílel Kilevník těsně nad hostující branku. V 85. minutě měla Jaroměř obrovský závar ve vápně hostů, ale bohužel na zakončení nebylo místo a hosté se ubránili.

Jaroměř odehrála velmi kvalitní zápas, když podala sympatický a kvalitní výkon a rozhodně nebyla horším týmem. Bohužel ani to ji body nepřineslo, neboť hosté byli bohužel produktivnější v proměňování šancí. Velmi příjemným faktem pak byla hojná účast fanoušků na tomto zápase a jejich krásné povzbuzování - děkujeme.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: V dnešním zápase jsme chtěli před domácím publikem naplno bodovat, bohužel tři body si odváží soupeř, který byl efektivnější ve využívání svých šancí než my. Tým se pral o lepší výsledek do posledních chvil, což je pozitivní zjištění do dalších divizních kol.

Branky: 10. Ondráček - 52. Štěpán J., 74. Lorenc

FK Jaroměř: Ondráček - Horák (82. Ruml), Svoboda, Holub (K), Michek - Čenovský, Bano (63. Krahulec), Michálek (72. Škoda), Kilevník - Kašajík, Exnar.

Foto Václav Mlejnek, zdroj www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře