Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Jaroměř branku nevstřelila a odešla poražena

Jaroměř branku nevstřelila a odešla poražena

Email Tisk PDF
seznam článků
Jaroměř branku nevstřelila a odešla poražena
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

Ústí 1

Fotbalisté FK Jaroměř nastoupili ke svému dalšímu utkání divize C na hřišti v Ústí nad Orlicí. Jaroměřským hráčům se gól vstřelit nepodařilo, a tak prohráli 2 : 0.

Ústí nad Orlicí - FK Jaroměř 2:0 (0:0)

Utkání na horké půdě v Ústí nad Orlicí začalo velmi zostra. V 7. minutě střílel prudkou střelu nad domácí Ráliš. Ve 20. minutě přihrál Čenovský na Kašajíka, ten přihrál pod sebe na Exnara, ale tomu domácí stopeři míč na poslední chvíli ukopli. Ve 24. minutě napadal výborně Exnar domácího gólmana a skoro ho nachytal a míč mu vzal. Ve 26. minutě měli domácí 100% šanci. Domácí Souček se dostal úplně sám před Ondráčka, ale ten ho vychytal. Zbytek poločasu se dohrál ve velikém tempu, ale žádná větší šance se ani na jedné straně nezrodila, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začala Jaroměř velmi špatně a pykala za to. V 52. minutě přišel do vápna Jaroměře centr z levé strany na domácího kapitána Vaňouse, a ten se hlavou nemýlil - 1:0. Tento gól Jaroměř nepoložil a ta mohla vzápětí vyrovnat. V 56. minutě vysunul Kilevník ideálně Exnara s Banem a ti postupovali oba úplně sami na domácího brankáře. Exnar přihrál Banovi, ale ten sám tváří v tvář domácímu brankáři nedal a kopal se pouze roh. V 63. minutě sklepl Vaňous ve vápně Jaroměře na Brabce a jeho dělovka šla nad. V 72. minutě postupoval ze strany na domácí branku Exnar, ale jeho dělovka šla jen těsně vedle tyče domácí branky. V 73. minutě kopali domácí jeden z mnoha rohů. Ke střele se dostal nohou domácí Nágl, ale Ondráček byl na místě. Jaroměř ke konci hru úplně otevřela ve snaze vyrovnat, ale byla však potrestána v 89. minutě. Domácí podnikli brejk, Brabec byl již zřejmě s míčem za brankovou čárou, přihrál pod sebe na Součka a ten sám před Ondráčkem nezaváhal - 2:0.

Jaroměř odehrála velmi dobrý první poločas, ve kterém byla domácím vyrovnaným soupeřem. Druhý poločas však začala špatně a brzy inkasovala. Po neproměnění 100% šance na vyrovnání již byli domácí lepším týmem. Vítězství domácích je tak z tohoto pohledu zasloužené.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Soupeř byl dnes nebezpečnější než my v útočné fázi. Díky dobře organizované obranné činnosti jsme až do 50 minuty drželi nerozhodný stav. Vítězství domácích je zasloužené. Mrzí mě některé zbytečné ztráty míčů, stály nás hodně sil, které pak chyběly v průběhu zápasu.

FK Jaroměř: Ondráček - Ruml, Svoboda, Holub, Michek (46. Horák) - Kilevník, Michálek (82. Častvaj), Kašajík, Krahulec (46. Bano), Čenovský (69. Vladeka) - Exnar

Foto: Jan Ruprich, zdroj: www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře