Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Hronov nedotáhl zápas s Novým Městem do konce a po nepovedené třetí třetině soupeři podlehl

Hronov nedotáhl zápas s Novým Městem do konce a po nepovedené třetí třetině soupeři podlehl

Email Tisk PDF
seznam článků
Hronov nedotáhl zápas s Novým Městem do konce a po nepovedené třetí třetině soupeři podlehl
Strana 2
Všechny strany

hok11

Ve 12. kole krajské hokejové ligy změřil Hronov své síly s Novým Městem nad Metují. Po prvních dvou třetinách věřila většina hronovských fanoušků v dobrý konec. Závěrečná část se domácím ale vůbec nepovedla a svému soupeři nakonec podlehli 4 : 7.

HC Wikov Hronov - TJ Spartak Nové Město n. M. 4 : 7 (2 : 2, 1 : 0, 1 : 5)

Na začátku 4. minuty otevřel skóre utkání Hubáček, který po přihrávce od Šakarova prostřelil hostujícího gólmana - 1 : 0. V 8. minutě se domácím nepodařilo rozehrát, puk zachytili novoměstští a Kodym dokázal najít skulinu mezi Henešovými betony a vyrovnal na 1 : 1. Vyrovnávací gól vlil do hostujícího celku novou energii a po chvíli opět skóroval. Dlouhou přihrávku od Hejduka zachytil Praus a navýšil na 1 : 2. Ve 12. minutě při signalizované výhodě vyjel proti Čápovi Vítek, byl ale faulovaný, a tak bylo nařízeno trestné střílení, které Vítek dokázal skvěle proměnit a srovnal na 2 : 2. I přes šance na obou stranách se na skóre před koncem první třetiny už nic neměnilo a hráči odcházeli do šaten za vyrovnaného stavu 2 : 2.

Hned v úvodu druhé části prověřil Čápa Hubáček, úspěšný ale nebyl. Na druhé straně zkusil své štěstí Potuček, ale i Heneš byl připraven. Následně byli střelecky aktivnější hronovští a jejich snaha se vyplatila ve 30. minutě, kdy přihrál Hubáček Borůvkovi a ten tvrdou střelou přelstil hostujícího gólmana a poslal Hronov do vedení – 3 : 2. Následně se ještě snažil Vítek proměnit přihrávku od Fišera, ale mířil pouze do betonů.

Na začátku třetí třetiny si hronovští zahráli přesilovku 5 na 3, ale využít ji nedokázali. Ve 46. minutě se Spartaku podařilo využít nepřehledné situace před hronovskou brankou a srovnat na 3 : 3. Krátce poté jízda Nového Města pokračovala, Potuček přihrál Maršovi a ten zakončil do odkryté branky – 3 : 4. Po minutě a půl se ke slovu dostali opět hosté, hronovská obrana se až příliš věnovala Janouškovi a úplně zapomněla na osamoceného Potučka, který zavěsil pod víko hronovské brány – 3 : 5. Tím se ale ještě zdaleka nekončilo. V 54. minutě vystřelil na hronovskou bránu Marša, kotouč propadl Henešovi mezi betony a pomalu se doklouzal až za brankovou čáru – 3 : 6. O dvě minuty později se ještě podařilo skórovat Chmelíkovi, který poslal hosty do vedení 3 : 7. Čest Hronova v poslední třetině zachraňoval Hubáček, kterému se podařilo snížit alespoň na konečných 4 : 7. 

Sestava HC Wikov Hronov: Heneš (54. - 55. Svoboda) – Hornyš, Borůvka, Táborský, Daňo, Ježík, Suk – Hubáček, Šakarov, Franců Ma. – Fišer, Dudadík, Vítek – Franců Mi., Kozák, Vybíral

Branky: 4. Hubáček (Šakarov, Hornyš), 12. TS Vítek, 30. Borůvka (Hubáček), 58. Hubáček (Šakarov) – 8. Kodym (Chmelík), 11. Praus (Hejduk), 46. Janoušek, 49. Marša (Potuček, Dufek), 52. Potuček (Jakl), 54. Marša, 56. Chmelík (Kodym)

Video ze zápasu.

Foto J. Mach

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře