Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Fotbalisté Náchoda prohráli dobře rozehraný zápas s Chrastavou

Fotbalisté Náchoda prohráli dobře rozehraný zápas s Chrastavou

Email Tisk PDF
seznam článků
Fotbalisté Náchoda prohráli dobře rozehraný zápas s Chrastavou
Strana 2
Všechny strany

chrastJako pořádně obehraná písnička začínají být zápasy divizních fotbalistů Náchoda. Skvělou první půli často vystřídá kolaps v té druhé a bodová ztráta. A přesně tento scénář byl k vidění i v sobotu v Bělovsi, kde v 7. kole divizní soutěže prohrál FK Náchod se Spartakem Chrastava 2:3.

FK Náchod – TJ Spartak Chrastava 2 : 3 (1 : 1)

Domácí vstoupili do utkání aktivně a se soupeřem si dělali prakticky, co chtěli. Už ve 3. minutě krásný centr Zinkeho odvracejí hosté s vypětím všech sil na roh. Z něj pak Zinke zatočil míč přímo do branky, trefil však zadní tyč a následná dorážka z malého vápna míjí branku Chrastavy. Zasloužené odměny se Náchod dočkal v 7. minutě, kdy Omovie protancoval těžkopádnou obranou hostů a otevřel skóre utkání – 1:0. O dvě minuty později Kábrt vybojoval míč pro Zinkeho, ten utekl obránci, jenže se s míčem dostal za brankovou čáru. Ve 21. minutě Omovie zachytil rozehrávku Chrastavy, prošel až k velkému vápnu, odkud trefil náruč připraveného brankáře. O dvě minuty později však přišla ledová sprcha, když se hostující Henzl dostal díky několika šťastným odrazům k zakončení a v něm mířil přesně k zadní tyči – 1:1. Náchod byl však nadále aktivní, leč Chrastava už sem-tam také vystrčila drápky. Po půl hodině hry se tlačil do zakončení Brich, tísněn však v dobré pozici branku netrefil. O dvě minuty později sehráli domácí rychlou kombinační akci, Simon přiťukl na roh vápna Jimmymu, ten však mířil mimo. Deset minut před přestávkou mohl domácí zchladit Kouba, který napálil odražený míč těsně vedle šibenice zkoprněného Baláže. O pět minut později domácí po trestném kopu zcela zapomněli na Štajnera, ten ale branku Baláže minul.

Pomalost a laxnost Chrastavy z první půle se však v poločase přesunula na kopačky domácích, kteří jen přihlíželi kombinačním akcím hostů. Ti však na rozdíl od domácích dokázali svého soka za laxnost potrestat a zlomit. Po hodině hry se nádherně opřel z úhlu do míče Kouba a Baláž byl zcela bezmocný – 1:2. O dvě minuty později zapomněli domácí na hlavičkujícího Štajnera a ex-reprezentant poslal hosty do dvoubrankového náskoku – 1:3. Domácí se z letargie probudili až čtvrt hodiny před koncem, jenže to už bylo pozdě. V 81. minutě to zkoušel dobře z úhlu Zinke, gólman Chrastavy se ale překvapit nenechal. Z následného rohového kopu ho ale už pokořil, hlavičkující Hable – 2:3. Náchod se nadechl k závěrečnému náporu a byl za něj také v 84. minutě gólově odměněn, asistent rozhodčího však zdviženým praporkem domácí radost utnul. V 89. min. pak Simon narýsoval kolmici na nabíhajícího Jimmyho, který však podtrhl marnost domácích v zakončení, když hostující branku minul.

Sestava FKN: Baláž, Moravec, Hable, Rolko, Punar, Simon, Kábrt, Brich, Omovie (Petr), Zinke, Jimmy

Zdroj www.fknachod.sklub.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře