Čtvrtek 13.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Fotbalisté Náchoda na domácím hřišti nestačili na Pardubice

Fotbalisté Náchoda na domácím hřišti nestačili na Pardubice

Email Tisk PDF

mic

Ve 13. kole fotbalové divize C prohrál v sobotu na domácím hřišti v Bělovsi tým Náchoda s Pardubicemi 2 : 1. Do konce podzimní části soutěže zbývá Náchodu sehrát zápas v Dobrovicích a odložené domácí utkání se Dvorem Králové nad Labem.

FK Náchod - FK Pardubice B 1 : 2 (0 : 1)

Předzápasová slova náchodského trenéra, že Pardubice nepatří tam, kde se nacházejí, se naplnila. Hosté sice v úvodních minutách žádnou aktivitou nehýřili, spolehlivě však do svých sítí lapali útočné pokusy domácích. První smrtící úder si pro svého soupeře připravily Pardubice. Ve 13. minutě centroval do vápna Buriánek a nedorozumění domácího brankáře Baláže se stopery Škodou a Hubkou využil Sklenář – 0 : 1. O deset minut později domácí defenziva vyrobila další minelu, Vágner ale naštěstí pro Náchod ukvapeně pálil mimo. Domácí se v první půli marně prodírali zhuštěnou a dobře pracující obranou Pardubic, a tak to byli znovu hosté, kteří byli blíže gólu. Ve 34. minutě to zkoušel hostující Vágner o něco přesněji než při svém prvním pokusu a Baláž se s jeho dělovkou pěkně zapotil.

V úvodu druhého poločasu byli aktivnější Pardubičtí a domácí brankář se měl co ohánět. Domácí pak hru vyrovnali, tlačili se do útoku, jenže stále více otevírali zadní vrátka. V 63. minutě tak rychlý brejk zakončil do prázdné branky nikým nehlídaný Polák -  0 : 2. Vzápětí pálil na druhé straně domácí Vrabec, jehož střelu hostující brankář zpacifikoval až na druhý pokus. Čtvrt hodiny před koncem se konečně dočkali i domácí. Hubička si pěkně zpracoval míč na prsou, posunul si ho do lepší palebné pozice a padajícího brankáře zkušeně přehodil – 1 : 2. V závěrečných minutách se domácí snažili aspoň o vyrovnání, jenže Pardubice je vůbec do ničeho nepouštěly.

"O utkání rozhodla první branka, která padla po nedorozumění naší obrany s brankářem. Od té doby jsme se marně snažili dobít obranný val hostujícího týmu, který hrál velmi dobře organizovaně a elasticky. Druhá branka padla po naší chybě, pak jsme sice snížili, ale musím uznat, že Pardubice vyhrály zaslouženě," komentoval zápas trenér Náchoda Jiří Kuneš.

Sestava Náchoda: Baláž, Škoda, Hubka, Rompotl, Gross, Simon (89. D. Nejman), Hubička, O. Nejman, Punar (46. Petr), Kuťák (46. Vrabec), Malý.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře