Jste zde: Sport Fotbal Fotbalisté Jaroměře prohráli po slabém výkonu v Litoli

Fotbalisté Jaroměře prohráli po slabém výkonu v Litoli

Email Tisk PDF
seznam článků
Strana 2
Všechny strany

rupFotbalisté FK Jaroměř v sobotu odjížděli k důležitému diviznímu zápasu 10. kola do Litole s odhodláním vyhrát. Po velmi slabém výkonu však prohráli 2:0. Jaroměř je v tabulce se sedmi body na předposledním, 15. místě.

TJ Litol - FK Jaroměř 2 : 0 (1:0)

Branky: 23. Korezja, 58. Miškovský

TJ Litol: Rathouský - Pavelka (59. Müller)e, Jareš (K), Sabo, Korejza - Kamlach, Ezeala, Cáska, Křivánek (85. Kejha) - Mbah, Miškovský

FK Jaroměř: Ondráček – Horák (83.Petráček), Svoboda, Holub (K), Michek (85. Železov) - Exnar, Krahulec (46. Bano), Čenovský, Michálek, Častvaj - Škoda

Do zápasu Jaroměř vstoupila výborně a byla v úvodu jednoznačně lepším týmem. V 8. minutě zakombinoval Exnar s Čenovským, ale jeho střela byla zblokována. V 15. minutě postupoval Škoda ze strany sám na brankáře, ale nedal. V 19. minutě měl další šanci Škoda, ale jeho střele chyběla potřebná razance. Po dobrém úvodu a spoustě velmi dobrých a neproměněných šancí tak přišel trest. Ve 23. minutě kopali domácí trestný kop, který rozehrával Korejza a trefil se přesně k tyči - 1:0. Jaroměř byla po tomto gólu jako opařená, hra se jí přestala dařit a mohla pykat. Ve 40. minutě postupoval Mbah sám na Ondráčka, ale míč si v poslední chvíli ukopl.

Do druhého poločasu nastoupila Jaroměř se změnou rozestavení a se snahou s výledkem něco udělat. Hra se jí však příliš nedařila, nedokázala se dostat do šancí, a tak přišel opět trest. V 59. minutě podnikli domácí brejk, Kamlach zatáhl míč a nacentroval zprava na volného Miškovského, který prostřelil Ondráčka - 2:0. Hned v 61. minutě chyboval Svoboda, míč mu sebral Mbah, ale jeho lob jen těsně přeletěl Ondráčkovu branku. V 65. minutě mohla Jaroměř snížit. Škoda postupoval úplně sám na domácího brankáře, ale opět nedal. Jaroměř se tlačila dále před branku domácích, ale postupem času se její hra měnila spíše v křeč. V 75. minutě měl další šanci Škoda, ale míč mu na poslední chvíli uskočil.

Jaroměř v sobotu narazila na jednoznačně nejslabšího protivníka v soutěži a úvod začala dobře. Nedala však veliké šance, a tak domácí z přímého kopu trestali. Druhý poločas to byla ze strany Jaroměře křeč, a tak si domácí připsali vele-důležité 3 body do divizní tabulky.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnešní výkon a výsledek je pro mě velkým zklamáním. Litol byl soupeř, kterého jsme měli porazit.