Čtvrtek 13.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Fotbalisté Jaroměře prohráli po slabém výkonu v Litoli

Fotbalisté Jaroměře prohráli po slabém výkonu v Litoli

Email Tisk PDF
seznam článků
Fotbalisté Jaroměře prohráli po slabém výkonu v Litoli
Strana 2
Všechny strany

rupFotbalisté FK Jaroměř v sobotu odjížděli k důležitému diviznímu zápasu 10. kola do Litole s odhodláním vyhrát. Po velmi slabém výkonu však prohráli 2:0. Jaroměř je v tabulce se sedmi body na předposledním, 15. místě.

TJ Litol - FK Jaroměř 2 : 0 (1:0)

Branky: 23. Korezja, 58. Miškovský

TJ Litol: Rathouský - Pavelka (59. Müller)e, Jareš (K), Sabo, Korejza - Kamlach, Ezeala, Cáska, Křivánek (85. Kejha) - Mbah, Miškovský

FK Jaroměř: Ondráček – Horák (83.Petráček), Svoboda, Holub (K), Michek (85. Železov) - Exnar, Krahulec (46. Bano), Čenovský, Michálek, Častvaj - Škoda

Do zápasu Jaroměř vstoupila výborně a byla v úvodu jednoznačně lepším týmem. V 8. minutě zakombinoval Exnar s Čenovským, ale jeho střela byla zblokována. V 15. minutě postupoval Škoda ze strany sám na brankáře, ale nedal. V 19. minutě měl další šanci Škoda, ale jeho střele chyběla potřebná razance. Po dobrém úvodu a spoustě velmi dobrých a neproměněných šancí tak přišel trest. Ve 23. minutě kopali domácí trestný kop, který rozehrával Korejza a trefil se přesně k tyči - 1:0. Jaroměř byla po tomto gólu jako opařená, hra se jí přestala dařit a mohla pykat. Ve 40. minutě postupoval Mbah sám na Ondráčka, ale míč si v poslední chvíli ukopl.

Do druhého poločasu nastoupila Jaroměř se změnou rozestavení a se snahou s výledkem něco udělat. Hra se jí však příliš nedařila, nedokázala se dostat do šancí, a tak přišel opět trest. V 59. minutě podnikli domácí brejk, Kamlach zatáhl míč a nacentroval zprava na volného Miškovského, který prostřelil Ondráčka - 2:0. Hned v 61. minutě chyboval Svoboda, míč mu sebral Mbah, ale jeho lob jen těsně přeletěl Ondráčkovu branku. V 65. minutě mohla Jaroměř snížit. Škoda postupoval úplně sám na domácího brankáře, ale opět nedal. Jaroměř se tlačila dále před branku domácích, ale postupem času se její hra měnila spíše v křeč. V 75. minutě měl další šanci Škoda, ale míč mu na poslední chvíli uskočil.

Jaroměř v sobotu narazila na jednoznačně nejslabšího protivníka v soutěži a úvod začala dobře. Nedala však veliké šance, a tak domácí z přímého kopu trestali. Druhý poločas to byla ze strany Jaroměře křeč, a tak si domácí připsali vele-důležité 3 body do divizní tabulky.

Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnešní výkon a výsledek je pro mě velkým zklamáním. Litol byl soupeř, kterého jsme měli porazit.

Foto Jan Ruprich, zdroj www.fotbaljaromer.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře