Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Fotbal: Náchodský tým si zastřílel proti Novému Bydžovu

Fotbal: Náchodský tým si zastřílel proti Novému Bydžovu

Email Tisk PDF

nachodf

V 9. kole divize C si fotbalisté Náchoda zastříleli proti Novému Bydžovu a zvítězili vysoko 5 : 0. Napravili tak svoji poslední porážku, když stejným skóre prohráli s Jirny.

Náchod - Nový Bydžov  5 : 0 (0 : 0)

Na první pohled jednoznačné utkání mohlo skončit pořádnou přestřelkou, to by však hosté museli proměňovat stoprocentní šance, což se nestalo. Vstup do utkání měli lepší domácí a prvních dvacet minut soupeře prakticky nepustili za polovinu. Střela Srkala z 11. minuty však měla opačnou faleš a zakončení Kuťáka z otočky šlo v 17. minutě těsně nad. Vzápětí na druhé straně nikým nehlídaný Labík hlavičkuje přesně do náruče Baláže. O pět minut později hosté zahrávali trestný kop téměř z půlky hřiště, s trajektorií míče si pohrál vítr a za Balážem zvonilo břevno. Poté se však hra přesunula do středu hřiště a ve zbytku první půle už si žádné z mužstev nevytvořilo žádnou šanci.

Ty přišly hned po změně stran. Ve 49. minutě zahrával rohový kop Nejman a Hubička hlavou zařídil domácím vedení 1 : 0. O tři minuty později si domácí rohový kop s úspěchem zopakovali a Rompotl dal druhou branku Náchoda. Pak však domácí nepochopitelně vyklidili střed hřiště a do otevřené náchodské defenzivy Bydžov podnikal smrtící protiútoky. Nejprve selhal v zakončení opět Labík, pak na druhé straně neproměnil sólo z úhlu Kuťák, toho napodobil v 65. minutě hostující Janouch, který z půlky hřiště pádil sám na Baláže, aby nakonec branku vůbec netrefil. Pak dvakrát selhal ve stoprocentních šancích hostující Tomeš a to Bydžovu srazilo vaz. V 74. minutě totiž své sólo zakončil hokejovým blafákem Malý, o pět minut později další sólo zakončuje čtvrtou domácí trefou Kuťák. Na konečných 5 : 0 upravil po skrumáži před hostující brankou Dominik Nejman.

Jiří Kuneš, trenér Náchoda: "Výsledek neodpovídá dění na hřišti. Nový Bydžov tady předvedl kvalitní výkon, kdy vycházel ze zabezpečené obrany. My jsme sázeli na kombinační hru a standardní situace. O výsledku utkání rozhodla produktivita, která tentokrát byla jednoznačně lepší na naší straně."

Sestava Náchoda:Baláž, O. Nejman, Hubka, Rompotl, Gross (46. Škoda), Simon (46. Vejprava), Srkal, Hubička, Petr (77. D. Nejman), Malý, Kuťák

Zdroj zprávy a foto FK Náchod

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře