Středa 26.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Fotbal: Náchod v posledním zápase sezóny remizoval

Fotbal: Náchod v posledním zápase sezóny remizoval

Email Tisk PDF

beloves

Tým FK Náchod se s letošní sezónou v divizní soutěži v sobotu rozloučil remízou 1 : 1 s Dobrovicemi. V konečné tabulce Náchod obsadil desátou příčku.

FK Náchod – FK Dobrovice 1 : 1 (0 : 0)

Na tvrdé poslední utkání sezony doplatil už v 9. minutě nejzkušenější domácí hráč Hubka, který hned po zákroku hostujícího Musy Ansumy věděl, že je zle. Zpřetrhané postranní kolenní vazy a poškozený meniskus se postarají o to, že si domácí hráč od fotbalu chvilku odpočine.

První poločas nabídl oboustranně opatrný fotbal, který se odehrával převážně mezi oběma vápny, střelecky aktivnější v něm byli hosté, málokdy se jim však podařilo trefit prostor mezi třemi tyčemi. Domácí sice se zakončeními šetřili, pokud však přišlo, stálo to za to. Už po čtvrt hodině hry propadl míč po trestném kopu až k zadní tyči, kde ho v těžké pozici usměrňoval Petr. Branku se mu však trefit nepovedlo. O dvacet minut později se domácím podařil rychlý kontr, přízemní Grossův centr uklidil hostující stoper před dobíhajícím Šulcem na poslední chvíli. Těsně před přestávkou se dostal do vyložené šance hostující kanonýr Ansuma, ten nejprve pláchl Rompotlovi a ve vápně se uvolnil i přes Kudláčka, branku však netrefil.

Deset minut po změně stran přišel první důležitý moment, kdy hostující Gába zbytečně oplácel a viděl červenou kartu. Početní výhodu dokázal Náchod zužitkovat už v další minutě. To Simon poslal Petrovi nadýchaný centr mezi dva obránce, náchodský útočník si míč šikovně zpracoval a ještě šikovněji nasměroval k zadní tyči dobrovické branky – 0 : 1. Další krásný moment přišel hned po rozehrání. Právě Petr sebral ještě ve středovém kruhu hostům míč, přistrčil vedle stojícímu Faltusovi, který poslal míč okamžitě na bránu. Hostující gólman jeho dalekonosný pokus s největší námahou vytlačil na brankovou konstrukci a od ní se míč odrazil před branku, kde ho následně zpacifikoval. Poté se na hřišti zbytečně přiostřilo a po hodině hry mohlo přijít i vyrovnání, jenže Baláže zachránila tyč. Domácí brankář Baláž se vyznamenal o pět minut později, kdy lapil vyloženou šanci Čechovi. V 70. minutě však sudí posoudil zákrok Rompotla na hranici vápna jako nedovolený a k překvapení všech nařídil pokutový kop. Ten Cigánek bezpečně proměnil – 1 : 1. O pět minut později domácí kapitán Nejman odkopává míč z brankové čáry. Rozhodnutí měl na svých kopačkách v nastaveném čase domácí střídající mladíček Vejprava, ten však v těžké pozici zblízka překopl dobrovickou branku.

Sestava Náchoda: Baláž – O. Nejman, Kudláček, Hubka (11. Rompotl), Punar – Šulc (71. D. Nejman), Simon, Srkal, Gross (80. Vejprava) – Faltus, Petr.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře