Jste zde: Sport Fotbal Fotbal: Náchod v divizi poprvé v letošní sezóně prohrál

Fotbal: Náchod v divizi poprvé v letošní sezóně prohrál

Email Tisk PDF
seznam článků
Strana 2
Všechny strany
tabulkaNáchod ve 4. kole divize C poprvé v letošní sezóně prohrál. Ve třech předcházejících kolech navíc ani jednou neinkasoval. V neděli v Letohradu prohrál 5 : 2.

FK OEZ Letohrad - FK Náchod  5 : 2 (3 : 0)

Od začátku prvního poločasu měli domácí mírnou převahu. Hra se odvíjela mezi velkými vápny. Domácí se dostali do šance v 11. minutě, ale střelu vytěsnil Rompotl. Ve 12. minutě nacentroval domácí Sekel Nadrchalovi, ale Baláž vyrazil na roh. V 15. minutě  ze středu hřiště poslal Hubička přihrávku Petrovi, ten však z hranice velkého vápna přestřelil branku. Domácí se ujali vedení ve 23. minutě. Hlavičku po centru z pravé strany Baláž bravurně vyrazil, ale na dorážku Dvořáka už nestačil - 1 : 0. Ve 28. minutě Nejman poslal přesný centr na Malého, ten se uvolnil přes dva hráče a poslal nebezpečnou střelu na branku domácích. Letohradský golman s námahou vyrazil na roh. Ve 40. minutě po sporné penaltě domácí Brendl zvyšíl na 2 : 0 a ve 44.minutě po hrubé chybě Baláže zvyšuje Dvořák na poločasový výsledek 3 : 0.
Druhý poločas začali lépe opět domácí. V 52. minutě po rohovém kopu letohradských, Rompotl špatně odkopl balon a Strasmeier zvýšil na 4 : 0. Poté se hrálo ve středu hřiště s náznaky šancí na obou stranách. V 72. minutě ze standartní situace z levého rohu velkého vápna Ondra Nejman perfektně trefuje a od tyče 4 : 1. V 78.minutě se uvolnil Simon a z levé strany zatáhl míč až k malému vápnu, ale špatná přihrávka jeho akci znehodnotila. V 79. minutě si Škoda výborně narazil s Kuťákem, šel sám na branku, ale prováhal vhodný okamžik ke střele a domácí ho zablokovali. Zmatky ve velkém vápně před naší brankou a špatný odkop Škody využili domácí a v 82. minutě zvýšil Tichý na 5 : 1. Na konečných 5 : 2 upravil Kuťák, když Nejman nebezpečně vystřelil z velkého vápna, jeho střelu domácí brankař vyrazil, ale Kuťákova dorážka již skončila v brance.

Sestava Náchoda: Baláž, Nejman O., Škoda, Rompotl, Gross, Petr (69' Nejman D.), Hubička (46' Kuťák), Srkal, Malý, Moravec