Sobota 15.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Fotbal: Náchod v divizi poprvé v letošní sezóně prohrál

Fotbal: Náchod v divizi poprvé v letošní sezóně prohrál

Email Tisk PDF
seznam článků
Fotbal: Náchod v divizi poprvé v letošní sezóně prohrál
Strana 2
Všechny strany
tabulkaNáchod ve 4. kole divize C poprvé v letošní sezóně prohrál. Ve třech předcházejících kolech navíc ani jednou neinkasoval. V neděli v Letohradu prohrál 5 : 2.

FK OEZ Letohrad - FK Náchod  5 : 2 (3 : 0)

Od začátku prvního poločasu měli domácí mírnou převahu. Hra se odvíjela mezi velkými vápny. Domácí se dostali do šance v 11. minutě, ale střelu vytěsnil Rompotl. Ve 12. minutě nacentroval domácí Sekel Nadrchalovi, ale Baláž vyrazil na roh. V 15. minutě  ze středu hřiště poslal Hubička přihrávku Petrovi, ten však z hranice velkého vápna přestřelil branku. Domácí se ujali vedení ve 23. minutě. Hlavičku po centru z pravé strany Baláž bravurně vyrazil, ale na dorážku Dvořáka už nestačil - 1 : 0. Ve 28. minutě Nejman poslal přesný centr na Malého, ten se uvolnil přes dva hráče a poslal nebezpečnou střelu na branku domácích. Letohradský golman s námahou vyrazil na roh. Ve 40. minutě po sporné penaltě domácí Brendl zvyšíl na 2 : 0 a ve 44.minutě po hrubé chybě Baláže zvyšuje Dvořák na poločasový výsledek 3 : 0.
Druhý poločas začali lépe opět domácí. V 52. minutě po rohovém kopu letohradských, Rompotl špatně odkopl balon a Strasmeier zvýšil na 4 : 0. Poté se hrálo ve středu hřiště s náznaky šancí na obou stranách. V 72. minutě ze standartní situace z levého rohu velkého vápna Ondra Nejman perfektně trefuje a od tyče 4 : 1. V 78.minutě se uvolnil Simon a z levé strany zatáhl míč až k malému vápnu, ale špatná přihrávka jeho akci znehodnotila. V 79. minutě si Škoda výborně narazil s Kuťákem, šel sám na branku, ale prováhal vhodný okamžik ke střele a domácí ho zablokovali. Zmatky ve velkém vápně před naší brankou a špatný odkop Škody využili domácí a v 82. minutě zvýšil Tichý na 5 : 1. Na konečných 5 : 2 upravil Kuťák, když Nejman nebezpečně vystřelil z velkého vápna, jeho střelu domácí brankař vyrazil, ale Kuťákova dorážka již skončila v brance.

Sestava Náchoda: Baláž, Nejman O., Škoda, Rompotl, Gross, Petr (69' Nejman D.), Hubička (46' Kuťák), Srkal, Malý, Moravec

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře