Sobota 15.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Fotbal Divizní náchodští muži si připsali druhou porážku v řadě

Divizní náchodští muži si připsali druhou porážku v řadě

Email Tisk PDF

nachm

Divizní náchodští muži si připsali druhou porážku v řadě. Po porážce 1 : 5 v Kutné Hoře tentokrát v sobotu doma nestačili na Ústí nad Orlicí.

Náchod - Ústí nad Orlicí 0 : 3 (0 : 3)

Do utkání hraného ve vysokém tempu vstoupili aktivněji hosté, Knápek se po sedmi minutách hry jen zastřeloval a mířil nad. Ani domácí však v úvodu nepůsobili odevzdaně. V 11. minutě to zkoušel placírkou z voleje Hubka, křivka jeho střely však do brány nesměřovala. O osm minut později napřáhl za velkým vápnem Knápek, jeho umístěnou střelu po zemi Baláž konečky prstů jen ztlumil a dobíhající Felcman už neměl s dorážkou do opuštěné branky problém. Hosty vedoucí gól povzbudil a ještě více je posadila na koně povedená střela Knápka o tři minuty později. Míč ve vzduchu zaplaval a zdánlivě lehká střela skončila za Balážem podruhé. O rychlou odpověď se mohl vzápětí postarat Kuťák, na toho se ale štěstí v zakončení neusmálo a míč skončil nad brankou. Černou náchodskou desetiminutovku uzavřel třetí hostující brankou opět Knápek, který se svými spoluhráči využil otevřené náchodské obrany. Opět to byl náchodský Kuťák, kdo mohl brzy odpovědět, Simonův centr ale v těžké pozici jen nasměroval do rukou ústeckého brankáře.

Ve druhém poločase se domácí snažili na dobře pracující obranu hostí něco vymyslet, ale nedařilo se. Hosté si tak výsledek už zkušeně pohlídali.

"Opět jsme se nevyhnuli desetiminutovému výpadku, ve kterém soupeř rozhodl třemi brankami o svém vítězství. Nám nyní nezbývá nic jiného, než se oklepat a soustředit se na další utkání, které hrajeme opět doma," komentoval zápas domácí trenér Jiří Kuneš.

Sestava Náchoda: Baláž, Škoda, O. Nejman (69. Vejprava), Rompotl, Gross, Simon, Hubka, Punar (33. Vrabec), Petr, Kuťák, Malý.

Foto i video archiv FK Náchod

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře