Jste zde: Sport Fotbal Divizní náchodští muži si připsali druhou porážku v řadě

Divizní náchodští muži si připsali druhou porážku v řadě

Email Tisk PDF

nachm

Divizní náchodští muži si připsali druhou porážku v řadě. Po porážce 1 : 5 v Kutné Hoře tentokrát v sobotu doma nestačili na Ústí nad Orlicí.

Náchod - Ústí nad Orlicí 0 : 3 (0 : 3)

Do utkání hraného ve vysokém tempu vstoupili aktivněji hosté, Knápek se po sedmi minutách hry jen zastřeloval a mířil nad. Ani domácí však v úvodu nepůsobili odevzdaně. V 11. minutě to zkoušel placírkou z voleje Hubka, křivka jeho střely však do brány nesměřovala. O osm minut později napřáhl za velkým vápnem Knápek, jeho umístěnou střelu po zemi Baláž konečky prstů jen ztlumil a dobíhající Felcman už neměl s dorážkou do opuštěné branky problém. Hosty vedoucí gól povzbudil a ještě více je posadila na koně povedená střela Knápka o tři minuty později. Míč ve vzduchu zaplaval a zdánlivě lehká střela skončila za Balážem podruhé. O rychlou odpověď se mohl vzápětí postarat Kuťák, na toho se ale štěstí v zakončení neusmálo a míč skončil nad brankou. Černou náchodskou desetiminutovku uzavřel třetí hostující brankou opět Knápek, který se svými spoluhráči využil otevřené náchodské obrany. Opět to byl náchodský Kuťák, kdo mohl brzy odpovědět, Simonův centr ale v těžké pozici jen nasměroval do rukou ústeckého brankáře.

Ve druhém poločase se domácí snažili na dobře pracující obranu hostí něco vymyslet, ale nedařilo se. Hosté si tak výsledek už zkušeně pohlídali.

"Opět jsme se nevyhnuli desetiminutovému výpadku, ve kterém soupeř rozhodl třemi brankami o svém vítězství. Nám nyní nezbývá nic jiného, než se oklepat a soustředit se na další utkání, které hrajeme opět doma," komentoval zápas domácí trenér Jiří Kuneš.

Sestava Náchoda: Baláž, Škoda, O. Nejman (69. Vejprava), Rompotl, Gross, Simon, Hubka, Punar (33. Vrabec), Petr, Kuťák, Malý.